Vitar - silou přírody

Energit

LEGENDÁRNÍ ZNAČKA VITAMINOVÝCH A ENERGETICKÝCH TABLET

logo.jpg

Energit je tradiční značka vitaminových a energetických tablet v legendárních plechových krabičkách. Snadno rozpustné osvěžující tablety s lahodnou ovocnou chutí jsou na trhu již 21 let a dnes nabízejí inovovanou recepturu bez obsahu cukru v šesti řadách – energetické tablety Pro řidiče, vitaminové tablety vhodné při únavě očí (Vision), tablety s vysokým obsahem vitaminů či minerálních látek (Multivitamin, Imunita, Minerál) nebo Energit pro děti (Kidz). Pod značkou Energit jsou vyráběny i čtyři příchutě hroznového cukru obohaceného o vitaminy a osvěžující vitaminové drinky v podobě rozpustného nápoje bez konzervantů, umělých barviv, laktózy a lepku. Energit vám tak dokáže dodat energii, potřebné vitaminy a minerální látky i zajistit pitný režim. Energit je tradiční značka produktů vyráběných společností VITAR. 

CO VŠECHNO ENERGIT NABÍZÍ?

Tahle legendární česká značka od VITARu je od začátku spojená s ochucenými vitaminovými tabletami rozpustnými v ústech, které se skládají z různých vitaminů a minerálních látek – podle svého určení:

ENERGIT PRO ŘIDIČEenergit-pro-ridice.jpg

Energetické tablety při únavě za volantem. S obsahem vitaminu C a guarany. 

Jste unavení za volantem? Znovu nastartovat pomůže nový Energit Pro řidiče! Energit Pro řidiče je dobrým spojencem všech šoférů, které trápí únava za volantem. Energetické tablety pro doplnění energie a ke snížení únavy obsahují extrakt z guarany s 10% podílem kofeinu a vitamin C a díky praktickému balení je můžete mít v autě vždy po ruce. K višňové příchuti a krabičkám s motivy osobních aut nyní přibyly motivy kamionů a příchuť citronu. Za cenu 44,90 Kč lze zakoupit na eshopu nasevitaminy.cz.

ENERGIT IMUNITA3d-egt-imunita-d2-8-velka-sfinga-v-gize-lr.jpg

Vitaminové tablety pro vaši imunitu. S obsahem vitaminu C, zinku a extraktu ze šípku

Extrakt z šípků (významný zdroj přírodního vitaminu C obsažený v přípravku, umocňuje účinek vitaminu C). Za cenu 44,90 Kč lze zakoupit na eshopu nasevitaminy.cz. 

ENERGIT VISION3d-egt-vision-e1-8-rio-de-janeiro-lr.jpg

Vitaminové tablety při únavě očí. Kromě zinku a vitaminu C obsahuje také extrakt z borůvek.

Extrakt z borůvky má kromě antioxidačních účinků také posilující vliv na cévy oka. Kombinace přírodních extraktů je doplněna o vitaminy C a minerální látku zinek, které přispívají k udržení normálního stavu zraku a normálním rozpoznávacím funkcím. Za cenu 44,90 Kč lze zakoupit na eshopu nasevitaminy.cz. 

ENERGIT MINERÁL3d-egt-minerual-f4-8-sochasvobody-lr.jpg

Vitaminové tablety při únavě a stresu. Nabízí vyvážené složení vitaminů a minerálních látek.

Vitamin C je významným antioxidantem, který chrání organismus před účinky volných radikálů a povzbuzuje imunitní systém. Vitamin B6 má pozitivní vliv na činnost nervového systému, napomáhá tvorbě červených krvinek a tím může přispět ke snížení pocitu únavy. Obohaceno o vitamin D3 pro pevné kosti a zdravé zuby. Za cenu 44,90 Kč lze zakoupit na eshopu nasevitaminy.cz. 

ENERGIT MULTIVITAMIN3d-egt-multivitamin-c6-8-towerbridge-lr.jpg

Vitaminové tablety pro posílení organismu. Skládá se z 8 potřebných vitaminů.

Jedna tableta obsahuje 20 % doporučené denní dávky osmi důležitých vitaminů, které jsou pro tělo nezbytné. Vitaminy C a E jsou významnými antioxidanty, které chrání organizmus před účinky volných radikálů a povzbuzují imunitní systém. Vitaminy skupiny B jsou důležité pro správnou funkci lidského organizmu. Vitamin B6 má pozitivní vliv na činnost nervového systému, napomáhá tvorbě červených krvinek a tím může přispět ke snížení pocitu únavy. Za cenu 44,90 Kč lze zakoupit na eshopu nasevitaminy.cz. 

ENERGIT KIDZ3d-egt-forkidz-the-simpsons-1-lr.jpg

Vitaminky pro děti.

Vitaminové tablety pro děti dodají 9 potřebných vitaminů pro celkové posílení organismu. Jsou obohaceny o vitamin D3 pro pevné kosti a zdravé zuby. Nově s oblíbenými motivy The simpsons. Za cenu 44,90 Kč lze zakoupit na eshopu nasevitaminy.cz. 

Obsah vitaminů je společným znakem Energitu i v případě hroznového cukru a rozpustných drinků:

ENERGIT HROZNOVÝ CUKR MULTIVITAMIN

rychle dobíjí energii při fyzické únavě nebo stresu. Zlepšuje fyzickou kondici i koncentraci, pomáhá při práci, sportu i učení. Hroznový cukr je okamžitým zdrojem energie a pomůže vám cítit se lépe. Výborně chutnající, na jazyku rozpustné pastilky, obohacené o vitaminy C, B a kyselinu pantothenovou, posunou váš výkon a podpoří imunitu. Přírodní aromata dávají hroznovému cukru přirozenou chuť ovoce. Lehce stravitelné multivitaminové pastilky Energit si můžete vychutnat ve 4 příchutích: citron, pomeranč, jahoda a třešeň. Za cenu 44,90 Kč lze zakoupit na eshopu nasevitaminy.cz. 

energit-direct-mail-hroznovy-cukr-summer-cz-5-10-j-03pg.jpg


Energit Vitamin Drink 

V každém sáčku rozpustného nápoje Energit Vitamin Drink, který poskytuje chutné osvěžení, najdete 150 % doporučené denní dávky zinku a vitaminů C, D3 a E. Energit vitamin drink je nápoj pro celou rodinu a pro každou příležitost. Snadná a rychlá příprava, výborná a osvěžující chuť. Obsahuje 150 % doporučené denní dávky vitaminu C, E, D a zinku. Bez konzervantů, laktózy a lepku. Dostatečný pitný režim je základem pro fyzickou výkonnost, schopnost koncentrace a pro zdravý životní styl. Sáčky pro rozmíchání lahodného nápoje můžete mít navíc vždy po ruce. Za cenu 12,50 Kč lze zakoupit na eshopu nasevitaminy.cz.

evd.jpg

 

Všechny produkty značky Energit od VITARu seženete v obchodních řetězcích, drogeriích, lékárnách i na našem e-shopu www.nasevitaminy.cz.