Iontové a ochranné nápoje pro firmy

Iontové a ochranné nápoje jsou určeny k doplnění tekutin, důležitých minerálních látek a vitaminů, které organizmus ztrácí při fyzické i psychické aktivitě. Jsou určeny k saturaci organizmu vybranými minerálními látkami a vitamíny, jejichž koncentrace je u většiny látek v tabletě tak vysoká, aby nahradila jejich doporučenou denní dávku. Jedna tableta či sypká směs rozpuštěná ve vodě tak dodá organizmu tolik minerálů a vitamimů, aby mohl po celý den dobře fungovat.

Iontové nápoje MaxiDrink a MultiIont byly vyvinuty v souladu s nejmodernějšími poznatky o potřebách lidského organizmu v podmínkách zvýšené fyzické či psychické zátěže. Jejich pravidelné užívání ochrání tělo před nadměrnými ztrátami tekutin, ztrátami vitaminů a minerálů, které odcházejí z těla společně s tekutinami, či případného kolapsu.
Zároveň dodají tělu potřebnou energii, udrží výkon a zajistí dostatečný přísun pro organizmus nezbytných látek.

Iontové nápoje MaxiDrink a MultiIont jsou také v naprostém souladu s požadavky vládního nařízení č. 68/2010 Sb., které stanoví podmínky ochrany zdraví při práci a které hovoří o ochranném pitném režimu.

Zobrazit produkty podle:

Předchozí 1 z 1 Další