10 tipů na vánoční dárky, které zaručeně potěší

8. 12. 2017

Lámete si každý rok hlavu s tím, čím potěšit své blízké a kde vhodné dárky sehnat? Nejste sami. Proto pro vás máme tipy na vitaminové dárky, které obdarované potěší a také jim pomohou. Klidně během celého roku. Navíc je seženete z pohodlí domova na našem e-shopu. Tady jsou naše tipy…

Šumivé vitaminy

Představují velmi zajímavou alternativu díky skvělé chuti nápojů, které z nich připravíte. Můžete si užívat různých příchutí a také si vybrat, které vitaminy a minerální látky chcete touto formou doplňovat. Třeba hořčík pomáhající při únavě a vyčerpání, vitamin C pro podporu imunity nebo multivitaminové přípravky pod značkami MaxiVita či Revital. Kompletní nabídku najdete zde.

Kloubní výživa

Především sportovci a senioři její pomoc dobře znají a ocení. Z preventivních důvodů se doporučuje při nadměrné zátěži pohybového aparátu i v situacích, kdy se pružnost klubů vytrácí. MaxiVita Exclusive Kloubní výživa dokáže dodat mix účinných látek (glukosamin, chondroitin, MSM, boswellin), které najdete i v léčivých přípravcích. MaxiVita Kolagen forte+ zase dodá nezbytný kolagen I. a II. typu. Prostě ideální kombinace!

Bylinné sirupy

Sílu a prospěšnost přírodních extraktů si pochvalovali už naši předci. Dnes máme bylinky dostupné v kvalitních doplňcích stravy, kde je přesně známý obsah účinných látek. MaxiVita Bylinné sirupy představují ideální dárek pro vaše blízké a na výběr je z mnoha druhů včetně sirupů vhodných pro děti. Posilujte imunitu vás a vašich blízkých s pomocí přírody za dostupnou cenu.

Bylinné sirupy MaxiVita

Horké nápoje

Obdarováváte své příbuzné různými čaji? Ať se tentokrát zahřejí něčím, co jim zachutná a zároveň dodá vitaminy, rostlinné extrakty nebo zinek, minerál podporující imunitu. MaxiVita Horké nápoje mohou být skvělým dárkem – stačí si vybrat jeden ze čtyř druhů, nebo namixovat do vánočního balíčku rovnou všechny! To jsme ostatně už udělali za vás a bonusem našeho vánočního balíčku je plechová dóza zdarma.

Vitaminy pro děti

I dárky pro děti si ve VITARu vyberete. Třeba hravé vitaminy The Simpsons, které seženete i s atraktivními dárky. Například se svítící tkaničkou ke dvěma balením šumivých tablet The Simpsons Multivitamin nebo se svítícím budíkem pro kluky či holky s Bartem nebo Lisou k multivitaminovým přípravkům ve formě želé a v ústech rozpustných chutných tablet. Uvidíte, že je děti budou milovat!

Dětské vitaminy The Simpsons

Komplexní péče o vlasy

O vlasech se říká, že jsou korunou ženské krásy. Která žena by je proto nechtěla mít krásné? Darujte svým drahým polovičkám nebo maminkám komplexní program pro krásné a silné vlasy Revitalon. Vybírat můžete z doplňku stravy pro výživu vlasů od kořínků (Revitalon Forte) i kosmetiky pro péči zvenčí (šampon, vlasový stimulátor). Navíc pro vás máme i dvě dárková balení Revitalonu Forte – s luxusním náramkem nebo náhrdelníkem z chirurgické oceli.

Vitaminy a energie v plechové krabičce

Legendární Energit potěší snad každého! Tradiční plechové krabičky nabídnou ovocné vitaminové a energetické tablety pro děti, řidiče, s obsahem hořčíku, na podporu imunity a další. Novinkou je multivitamin s rakytníkem v novém atraktivním designu!

Koenzym Q10

Tahle látka podobná vitaminům je přítomná v drtivé většině buněk lidského těla, v nichž je nezbytná pro produkci energie. Koenzym Q10 je proto pro náš organizmus nesmírně důležitý. S přibývajícím věkem ovšem jeho produkce v těle klesá a také jeho vyšší potřeba při některých činnostech si říká o jeho pravidelné dodávky. Pro rodiče a prarodiče je to opravdu ideální dárek!

Vánoční vitaminové balíčky

Abyste měli výběr dárků ještě jednodušší, vzali jsme nejoblíbenější vitaminy z vašeho obchodu a udělali jsme z nich krásné vánoční balíčky, ze kterých si vyberete pro celou rodinu! Ke každému vitaminovému balíčku dostanete nějaký dárekHořčíkový svět a Posílení imunity nabídne praktickou taštičku na vitaminy, Horké nápoje plechovou dózu a Kloubní výživa masážní krém Alpa. To vše máte jako bonus od nás zdarma!

Všechny zmiňované produkty seženete na našem e-shopu www.nasevitaminy.cz.

Vánoční balíčky MaxiVita