10 tipů na vánoční dárky, které zaručeně potěší

11. 12. 2018

Lámete si každý rok hlavu s tím, čím potěšit své blízké a kde vhodné dárky sehnat? Nejste sami. Proto pro vás máme tipy na vitaminové dárky, které obdarované potěší a také jim pomohou. Klidně během celého roku. Navíc je seženete z pohodlí domova na našem e-shopu. Tady jsou naše tipy…

Šumivé vitaminy

Představují velmi zajímavou alternativu ke klasickým tabletám či kapslím díky skvělé chuti nápojů, které z nich připravíte. Můžete si užívat různých příchutí a také si vybrat, které vitaminy a minerální látky chcete touto formou doplňovat. Třeba hořčík pomáhající při únavě a vyčerpání, vitamin C pro podporu imunity nebo multivitaminové přípravky pod značkami MaxiVita či Revital. Kompletní nabídku šumivých vitaminů od VITARu najdete zde.

Kloubní výživa

Především sportovci a senioři její pomoc dobře znají a ocení. Z preventivních důvodů se doporučuje při nadměrné zátěži pohybového aparátu i v situacích, kdy se pružnost klubů vytrácí. MaxiVita Exclusive Kloubní výživa dokáže dodat mix účinných látek (glukosamin, chondroitin, MSM, boswellin), které najdete i v léčivých přípravcích. MaxiVita Kolagen forte+ zase dodá nezbytný kolagen I. a II. typu. Prostě ideální kombinace!

Bylinné sirupy

Sílu a prospěšnost přírodních extraktů si pochvalovali už naši předci. Dnes máme bylinky dostupné v kvalitních doplňcích stravy, kde je přesně známý obsah účinných látek. MaxiVita Bylinné sirupy představují ideální dárek pro vaše blízké a na výběr je z mnoha druhů včetně sirupů vhodných pro děti. Posilujte imunitu vás a vašich blízkých s pomocí přírody za dostupnou cenu.

Bylinné sirupy MaxiVita

Horké nápoje

Obdarováváte své příbuzné různými čaji? Ať se tentokrát zahřejí něčím, co jim zachutná a zároveň dodá vitaminy, rostlinné extrakty nebo zinek, minerál podporující imunitu. MaxiVita Horké nápoje mohou být skvělým dárkem – stačí si vybrat jeden ze tří druhů, nebo namixovat do vánočního balíčku rovnou všechny!

Vitaminy pro děti

I dárky pro děti si ve VITARu vyberete. Třeba hravé vitaminy The Simpsons, které seženete i s atraktivními dárky. Například se svítící tkaničkou ke dvěma balením šumivých tablet The Simpsons Multivitamin nebo s inteligentní plastelínou v baleních pro kluky či holky s Bartem nebo Lisou k multivitaminovým přípravkům ve formě želé. Sáhnout můžete i po kombinaci želé a v ústech rozpustných chutných tablet v krásném plechovém kufříku. Uvidíte, že je děti budou milovat!

Dětské vitaminy The Simpsons

Komplexní péče o vlasy

O vlasech se říká, že jsou korunou ženské krásy. Která žena by je proto nechtěla mít krásné? Darujte svým drahým polovičkám nebo maminkám komplexní program pro krásné a silné vlasy Revitalon. Vybírat můžete z doplňku stravy pro výživu vlasů od kořínků (Revitalon Forte) i kosmetiky pro péči zvenčí (šampon, vlasový stimulátor). Navíc pro vás máme i dárkové balení Revitalonu Forte s turbanem pro pomoc s šetrným vysoušením vlasů ze 100% bavlny a dílny návrhářky Zuzany Bottkové.

Vitaminy a energie v plechové krabičce

Legendární Energit potěší snad každého! Tradiční plechové krabičky nabídnou ovocné vitaminové a energetické tablety pro děti, řidiče, s obsahem hořčíku nebo na podporu imunity.

Koenzym Q10

Tahle látka podobná vitaminům je přítomná v drtivé většině buněk lidského těla, v nichž je nezbytná pro produkci energie. Koenzym Q10 je proto pro náš organizmus nesmírně důležitý. S přibývajícím věkem ovšem jeho produkce v těle klesá a také jeho vyšší potřeba při některých činnostech si říká o jeho pravidelné dodávky. Pro rodiče a prarodiče je to opravdu ideální dárek!

Vánoční vitaminové balíčky

Abyste měli výběr dárků ještě jednodušší, vzali jsme nejoblíbenější vitaminy z vašeho obchodu a udělali z nich krásné vánoční balíčky, ze kterých si vyberete pro celou rodinu! Ke každému vitaminovému balíčku dostanete pechovou dózu jako dárek. Vybírat můžete ze 4 druhů: Zmírnění únavy a vyčerpání, Krásné vlasy, pleť a nehty, Kloubní výživa, Posílení imunity.

Všechny zmiňované produkty seženete na našem e-shopu www.nasevitaminy.cz.

Vánoční balíčky MaxiVita


VITAR klub logo
Zaujal vás tento článek? Přihlaste se do VITAR klubu a získáte informace jako první - včetně dalších mnoha výhod!
Přihlásit se můžete zde Stát se členem