Hlasujte pro náš e-shop v anketě ShopRoku 2018

7. 2. 2019

Rádi nakupujete v našem e-shopu Naševitaminy.cz? Dejte nám hlas v anketě o nejlepší e-shop roku! Hlasování je rychlé a snadné.

Stačí na tomto odkaze vyplnit v soutěžním formuláři název našeho e-shopu (www.nasevitaminy.cz), přidat e-mail a následně vaši volbu potvrdit. Děkujeme za vaši přízeň a podporu!

E-shop Naševitaminy.cz nabízí vitaminy, minerální látky a další doplňky stravy přímo od VITARu – tradičního českého výrobce. V roce 2017 prošel výraznou modernizací, která se dotkla jeho designu, struktury, funkčnosti i schopnosti přizpůsobit se všem zařízením, na kterém si ho prohlížíte. Snadno tak nakoupíte i na mobilu nebo tabletu. Na výběr je z mnoha možností doručení, nově i přes Zásilkovnu.

ShopRoku

 

 

 

 

E-shop Naševitaminy.cz přináší řadu výhod:

1. Nakupujete přímo od výrobce

Naše výroba probíhá ve vlastním výrobním závodě v Tišnově u Brna. Doplňky stravy u nás vznikají za použití kvalitních surovin a moderních technologií.

2. Spoléháte na tradici

Rodinná společnost VITAR existuje už od roku 1990.

3. Splňujeme podmínky dTestu

Používáme obchodní podmínky zpracované dTestem. Máme nejvyšší počet hvězdiček – což je nadstandardní úroveň směrem k zákazníkům.

4. Ověřeno zákazníky

Podle serveru Heuréka nás doporučuje 100 % zákazníků. Obchod Naševitaminy.cz získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.

5. Získáte slevu 10 % při registraci do VITAR klubu

Stačí se zaregistrovat do VITAR klubu a po přihlášení se Vám objeví ceny snížené o 10 % u všech nezlevněných produktů. Registrace je bezplatná a k ničemu Vás nezavazuje.

6. Neděláme lživé slevové akce

Našim cílem jsou spokojení zákazníci, kteří se rádi vracejí. Neděláme lživé slevové akce. Když vám dáváme slevu, můžete nám věřit, že slevujeme z původní běžné ceny.

7. Doprava zdarma

Při nákupu nad 600 Kč získáváte dopravu zdarma.

8. Pohodlný nákup z mobilu

Naše stránky přizpůsobují své uspořádání dle toho, zda kupujete zboží z počítače nebo mobilních zařízení. Lehce tak nakoupíte i z mobilního telefonu.

9. Vždy dostanete odbornou radu od našich pracovníků

Můžete se spolehnout, že vám v případě dotazu odpoví naši odborníci.

10. Zboží k vám rychle dorazí

Jakmile obdržíme vaši objednávku, tak ji hned vyřizujeme a expedujeme. Doručení zásilkovou společností probíhá do 24 hodin po expedici, doručení Českou poštou obvykle do 3 pracovních dnů po expedici. Využít je možné i osobní odběr.

VITAR klub logo
Zaujal vás tento článek? Přihlaste se do VITAR klubu a získáte informace jako první - včetně dalších mnoha výhod!
Přihlásit se můžete zde Stát se členem