Jsme partnery Zlín Film Festivalu, startuje příští týden

19. 5. 2022

Zlín Film Festival nabídne téměř 300 filmů ze 49 zemí světa i bohatý doprovodný program. Na své si tak od 26. května do 1. června přijdou nejen filmoví nadšenci, ale také fanoušci hudby, rodiny s dětmi nebo sportovci. A pro všechny jsme něco připravili také my ve VITARu, protože jsme i letos hrdým partnerem Mezinárodního filmového festivalu pro děti a mládež.

Letošní ročník Zlín Film Festivalu se v plné parádě vrací do svého tradičního jarního termínu a návštěvníci se mohou těšit na nepřebernou řadu zajímavých filmů z celého světa i bohatý doprovodný program. Velmi nabitá bude například neděle 29. května, která bude z velké části zasvěcena sportu. Cílovou pásku protnou běžci půlmaratonu, rodinného běhu i firemních štafet, kde nebudou chybět ani zástupci VITARu.

Právě v tento den se na náměstí Míru představíme také s doprovodným programem a našimi produkty. Po celou neděli bude pro děti k dispozici lezecká stěna Capri-Sun včetně stejnojmenných pitíček a od 17 hodin se mohou těšit v nedalekém parku Komenského na vystoupení svého oblíbeného Michala ze školky. V dalších dnech se festivaloví hosté mohou potkávat i s dalšími našimi produkty – s Energitem zejména v letním kině a s Vyprošťovákem na večerních koncertech pro starší návštěvníky. Ostatně i limitovaná edice Energitu nese letos opět logo festivalu na své legendární plechové krabičce a seženete ji mezi festivalovými suvenýry.  

Přijďte se pobavit! Aktuální program festivalu najdete vždy na www.zlinfest.cz.

VITAR klub logo
Zaujal vás tento článek? Přihlaste se do VITAR klubu a získáte informace jako první - včetně dalších mnoha výhod!
Přihlásit se můžete zde Stát se členem