Správce/správcová budovy a areálu VITAR centra

Hledáte dlouhodobé pracovní uplatnění? Jsme česká rodinná společnost VITAR, s.r.o., vyrábíme a dodáváme kvalitní vitaminové přípravky a nápoje Capri-Sun pro široké spektrum použití. Nyní se Vám otevírá skvělá příležitost pracovat u nás - obsazujeme totiž pracovní pozici správce/správcová budovy a areálu VITAR centra ve Zlíně - Loukách.

Co Vás čeká na této pracovní pozici:

  • zajištění bezproblémového chodu administrativní budovy a areálu spol. VITAR,s.r.o.
  • veškerá agenda spojená s pronájmy budovy
  • správa vozového parku společnosti
  • zabezpečování a odpovědnost za splnění požadavků BOZP, požární ochrany a předepsaných revizí v souladu s platnou legislativou
  • provádění školení zaměstnanců v oblastech BOZP a PO a kontrola dodržování těchto zásad v podniku zaměstnavatele
  • práce s kolektivem podřízených pracovníků správy budovy, motivace a rozvoj
  • úzká spolupráce s vedením společnosti
  • pružná pracovní doba

Co od Vás očekáváme?

  • zkušenosti se správou nemovitostí na obdobné pozici
  • organizační, komunikační a argumentační dovednosti
  • znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B
  • zodpovědnost, pracovitost, samostatnost
  • ochotu učit se novým věcem

Co můžete očekávat?

  • stabilní pracovní uplatnění na HPP v úspěšné rodinné společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování
  • další zaměstnanecké benefity

Nástup do pracovního poměru možný ihned, případně de dohody.
Pokud Vás tato pozice láká, pošlete nám svůj životopis a motivační dopis na e-mail personalni(a)vitar.cz.