Technik/technička BOZP a správce/kyně výrobního areálu

Jsme česká rodinná společnost VITAR, s.r.o., vyrábíme a dodáváme kvalitní vitaminové přípravky a nápoje Capri Sun pro široké spektrum použití. Vyrábíme například legendární Energit, oblíbené nápoje Capri-Sun nebo třeba širokou řadu vitamínových doplňků MaxiVita a Revital. Aktuálně sháníme do našeho výrobního závodu v Tišnově-želeném nového kolegu či kolegyni na pozici technika/čky BOZP a správce/kyně areálu.

Co Vás čeká na této pracovní pozici:

- zabezpečování a odpovědnost za splnění požadavků BOZP a požární ochrany v souladu s platnou legislativou
- zpracovávání veškeré dokumentace v oblasti BOZP a PO
- provádění školení zaměstnanců v uvedených oblastech a kontrola dodržování těchto zásad v podniku zaměstnavatele
- vedení evidence pracovních úrazů a komunikace s příslušnými orgány státní správy
- provádění a tvorba systému pro řízení rizik společnosti
- jednání s kontrolními orgány, spolupráce s lékařem pracovně lékařských služeb
- účast na externích a interních auditech
- práce s kolektivem pracovníků správy areálu, motivace a rozvoj
- zajišťování veškerých prací spojených s provozem výrobního areálu a budov
- úzká spolupráce s vedením společnosti a s vedoucími jednotlivých útvarů
- jednosměnný pracovní režim

Co od Vás očekáváme?

- odbornou způsobilost k zajištění úkolů v prevenci rizik v oblasti BOZP dle zák. 309/2006 Sb.
- osvědčení o odborné způsobilosti dle §11 dle zák. 133/1985 Sb. o požární ochraně
- praktickou zkušenost v oblasti BOZP a PO ve výrobním podniku na obdobné pozici
- zkušenosti se správou nemovitostí na obdobné pozici
- organizační, komunikační a argumentační dovednosti
- znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B
- zodpovědnost, pracovitost, samostatnost
- ochotu učit se novým věcem

Co můžete očekávat?

- stabilní pracovní uplatnění na HPP v úspěšné rodinné společnosti
- 5 týdnů dovolené
- dotované stravování
- další zaměstnanecké benefity

Nástup do pracovního poměru možný ihned, případně de dohody.
Pokud Vás tato pozice láká, pošlete nám svůj životopis a motivační dopis na e-mail personalni(a)vitar.cz.