Elektromechanik specialista

Do výrobního závodu v Tišnově hledáme elektromechanika-specialistu. Jeho hlavním úkolem bude zajišťovat bezporuchový chod výrobních zařízení, provádění oprav a preventivní údržby.

Náplň práce:

  • Samostatné provádění elektromechanických oprav a údržby výrobních i nevýrobních zařízení v potravinářském průmyslu (doplňky stravy)
  • Preventivní prohlídky, opravy strojních zařízení dle daného harmonogramu a jejich evidence
  • Operativní odstraňování vzniklých poruch strojů a zařízení
  • Směnnost 2 směny, po zaškolení a nastavení systému v oblasti elektrotechnických zásahů možnost 1 směny
  • Účast na optimalizaci procesů závodu a jeho rozvoji
  • Komunikace s dalšími odděleními výrobního úseku a servisními odděleními dodavatelských firem
  • Školení a trénink operátorů

Nabízíme:

  • Budoucnost ve stabilní a perspektivní rodinné společnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Měsíční bonusy za výsledky výrobního úseku společnosti
  • Firemní benefity, mobilní telefon
  • Příplatky nad rámec zákoníku práce
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost dalšího vzdělávání

Požadujeme:

  • Min. vzdělaní SOU nebo SŠ v oboru elektro, odb. způsobilost dle vyhl.  50/1978 Sb., min. §6  ­
  • Znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni výhodou
  • Zkušenosti v oblasti mechanických, pneumatických, hydraulických a elektromechanických prvků výhodou
  • Znalost čtení technických a elektrotechnických výkresů
  • Znalost práce na PC (MS Office, e-mail)
  • Základní znalost principů štíhlé výroby
  • Proaktivní přístup, flexibilita, schopnost samostatné práce, komunikativnost, sebereflexe
  • Praxe na podobné pozici min. 2 roky výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B

Pokud Vás tato pozice láká, pošlete nám svůj životopis a motivační dopis na adresu krhankova.hana@vitar.cz.