Mechanik

Do výrobního závodu v Tišnově hledáme schopného mechanika. Hlavním úkolem bude údržba strojního zařízení.

Náplň práce:

  • Zajištění chodu výrobních i nevýrobních strojů
  • Údržba a opravy výrobních zařízení
  • Zaškolování nových pracovníků
  • Komunikace s ostatními odděleními
  • Účast na optimalizaci procesů závodu a jeho rozvoji

Nabízíme:

  • Budoucnost ve stabilní a perspektivní rodinné společnosti
  • Kariérní růst v rámci výrobního úseku
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Firemní benefity, mobilní telefon
  • Příplatky nad rámec zákoníku práce
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost dalšího vzdělávání

Požadujeme:

  • Technické vzdělaní, nejlépe zaměření elektro
  • Znalost práce na PC (MS Excel)
  • Základní znalost principů štíhlé výroby
  • Proaktivní přístup, flexibilita, schopnost samostatné práce, komunikativnost, sebereflexe
  • Zkušenosti ve farmaceutickém, nebo potravinářském průmyslu výhodou
  • Praxe na podobné pozici vítána
  • Řidičský průkaz sk. B

Pokud Vás tato pozice zaujala, pošlete nám svůj životopis a motivační dopis na adresu: krhankova.hana@vitar.cz.