Vedoucí mechanik

Vašim hlavním úkolem bude koordinovat údržbu strojního zařízení svěřeného výrobního úseku.

Náplň práce:

  • Koordinovat plánování, rozvoj a implementaci projektů v oblasti strojního zařízení.
  • Komunikace s ostatními odděleními včetně komunikace s dodavateli.
  • Organizace, vedení a motivace 5-8 podřízených pracovníků.
  • Zajištění chodu výrobních i nevýrobních strojů.
  • Údržba a opravy výrobních zařízení.
  • Účast na optimalizaci procesů závodu a jeho rozvoji.

Nabízíme:

  • Budoucnost ve stabilní a perspektivní rodinné společnosti.
  • Kariérní růst v rámci výrobního úseku.
  • Motivační mzdové ohodnocení.
  • Firemní benefity, mobilní telefon.
  • Příplatky nad rámec zákoníku práce.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Možnost dalšího vzdělávání.

Požadujeme:

  • Technické vzdělaní, nejlépe zaměření elektro.
  • Základní znalost čtení technických výkresů.
  • Znalost práce na PC (MS Excel).
  • Základní znalost principů štíhlé výroby.
  • Proaktivní přístup, flexibilita, schopnost samostatné práce, komunikativnost, sebereflexe.
  • Zkušenosti ve farmaceutickém, nebo potravinářském průmyslu výhodou.
  • Praxe na podobné pozici vítána.
  • Řidičský průkaz sk. B.

Místo výkonu práce: Tišnov

Pokud Vás tato pozice láká, pošlete nám svůj životopis a motivační dopis na adresu: krhankova.hana@vitar.cz