Vedoucí výroby nealkoholických nápojů

Do výrobního závodu v Tišnově hledáme vedoucího výroby nealkoholických nápojů.

Náplň práce:

  • Řízení a koordinace výroby Capri-Sonne
  • Organizace, vedení a motivace cca 20 podřízených pracovníků v třísměnném provozu
  • Plánování výroby, zodpovědnost za plnění výrobního plánu
  • Zavádění nových produktů do výroby, realizace projektů
  • Zvyšování efektivity výroby, navrhování a realizace zlepšování procesů

Nabízíme:

  • Zajímavou práci ve stabilní a perspektivní rodinné společnosti
  • Atraktivní finanční ohodnocení
  • Firemní benefity, mobilní telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost dalšího vzdělávání

Požadujeme:

  • Zkušenosti z výrobní společnosti v potravinářském průmyslu na podobné pozici výhodou
  • Znalost práce na PC (MS Excel)
  • Základní znalost principů štíhlé výroby
  • Zkušenosti s řízením pracovního týmu
  • Komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny výhodou
  • Proaktivní přístup, flexibilitu, schopnost samostatné práce, komunikativnost, sebereflexi, přirozenou autoritu, organizační schopnosti
  • Řidičský průkaz sk. B

Pokud Vás tato pozice zaujala, pošlete nám svůj životopis a motivační dopis na adresu: krhankova.hana@vitar.cz.

Do své odpovědi na inzerát vložte, prosím, následující text:
Souhlasím se zpracováním a uchováním zaslaných osobních údajů. Tyto údaje poskytuji společnosti VITAR, s.r.o. výhradně za účelem získání zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání.

Bez tohoto souhlasu nemůžeme Vaši odpověď zpracovat a zařadit Vás do výběrového řízení.