SOUTĚŽ s Revitalonem

Děkujeme za Váš zájem účastnit se soutěže o Revitalon - výživu pro krásné a silné vlasy. Teď už se stačí jen zaregistrovat níže a mít štěstí při losování.

Vlasové doplňky stravy a vlasová kosmetika Revitalon jsou vyráběny a vyvíjeny v České republice společností VITAR, která je tradičním českým výrobcem vitaminových doplňků. VITAR letos slaví 30 let existence a my pro Vás na oslavu kulatého výročí máme balíčky Revitalon v celkové hodnotě 25 000 Kč!

 

Co můžete vyhrát?

Revitalon3x výživa pro krásné a silné vlasy NA ROK ZDARMA

Roční kúra pro krásné a silné vlasy obsahuje:

8x výživa pro krásné a silné vlasy NA MĚSÍC ZDARMA

Měsíční kúra pro krásné a silné vlasy obsahuje:

 

Jak bude soutěž probíhat?

  • Od února do září 2020 budeme losovat každý měsíc jednoho výherce, který vyhraje měsíční kúru Revitalon. Losování proběhne vždy v poslední pracovní den daného měsíce a losujeme ze všech do té doby registrovaných účastníků soutěže.

  • V říjnu vylosujeme 3 výherce, kteří získají zásobu produktů Revitalon na celý rok zdarma. Losovat budeme ze všech registrovaných soutěžících.

 

Co je nutné udělat pro zařazení do soutěže?

Chcete-li se zúčastnit soutěže o roční a měsíční výživu pro krásné a silné vlasy, zadejte své jméno, příjmení a e-mailovou adresu do tohoto formuláře:

-FORMULÁŘ- 

Zadáním kontaktních údajů souhlasíte se zasíláním newsletterů společnosti VITAR, s.r.o. a členstvím ve VITAR klubu, které nabízí spoustu výhod.