Maxi Vita

Maxi Vita

Oblíbené vitaminy z vašeho obchodu

Maxi Vita je česká značka široce dostupných vitaminových doplňků a jedničkou na trhu ve světě doplňků stravy nabízených v obchodních řetězcích a drogeriích. Maxi Vita je jednou z nejvýznamnějších značek společnosti VITAR.
Revital

Revital

Tradiční značka vitaminů z lékárny

Revital je tradiční česká značka kvalitních vitaminových doplňků úspěšných na náročném lékárenském trhu. Revital nabízí skvělou chuť, komplexní složení, silnou dávku účinných látek, jednotný moderní design a oblíbenou formu šumivých tablet. Právě s těmito doplňky VITAR v roce 1990 začínal a za sebou tak má již více než 30 let zkušeností v této oblasti.
Energit

Energit

Legendární vitaminové a energetické tablety

Energit je tradiční značka vitaminových a energetických tablet v legendárních plechových krabičkách. Pod značkou Energit jsou vyráběny i čtyři příchutě hroznového cukru obohaceného o vitaminy pro rychlé doplnění energie.
Vitar

Vitar

Vitaminy pro celou rodinu

Je důležité být zdravý a vést zdravější život. Vitar je tradiční česká značka kvalitních vitaminových doplňků stravy s komplexním složením. Nová řada Vitar EKO navíc klade důraz na dlouhodobou udržitelnost a nabízí vitaminy v ekologických obalech. Vitaminy řady Vitar Kids jsou zase speciálně vyvinuté pro školáky a potřeby jejich organizmu.
Revitalon

Revitalon

Komplexní program pro krásné a silné vlasy

Revitalon představuje komplexní program pro krásné a silné vlasy čítající doplněk stravy ve formě kapslí a vlasovou kosmetiku (kofeinový šampon, vlasové sérum). Revitalon je jednou z tradičních značek české společnosti VITAR.
Irbis

Irbis

Redukuje cukr ve vašem jídelníčku

Produkty pod značkou Irbis jsou moderní stolní sladidla nabízející řešení všem, kteří hledají cestu k redukci cukru v jídelníčku. Jedná se totiž o řadu sladidel nové generace vhodných pro redukční dietu nebo osoby omezující cukr ve své stravě.
Predator

Predator

Nedá šanci dotěrnému hmyzu

Predator je jedničkou mezi repelenty v českých lékárnách. Značka Predator se řadí ke špičce moderních ochranných prostředků proti dotěrnému a nebezpečnému lezoucímu i létajícímu hmyzu, jako jsou například komáři, klíšťata, vši, moli nebo mouchy, a nabízí tak účinnou ochranu i před případnou nákazou, kterou tento hmyz šíří. Predator je 1. volbou lékárníků v kategorii repelentů.
Capri-Sun

Capri-Sun

Svěží chuť zábavy

Oblíbená pitíčka Capri-Sun se postarají o pitný režim nejen dětí, ale i dospělých, a to bez chemických konzervantů, syntetických barviv a umělých aromat. Naopak nechybí výborná chuť, ovocná složka a originální obal.
Vyprošťovák

Vyprošťovák

Postaví vás na nohy

Vyprošťovák pomáhá po nadměrné konzumaci jídla, kávy a alkoholu. Snižuje kyselost žaludečních šťáv a doplňuje tekutiny při trávení těžko stravitelných jídel.
OvoCé

OvoCé

Osvěží celou rodinu

OvoCé je nápoj pro celou rodinu a pro každou příležitost. Snadná a rychlá příprava, výborná a osvěžující chuť. Obsahuje 150 % doporučené denní dávky vitaminu C, E, D a zinku. Bez konzervantů, laktózy a lepku.
eMVe

eMVe

Vitaminy bez obalu

Vitaminy a minerální látky eMVe nabízí kvalitní doplňky stravy, které přispívají ke správnému fungování imunitního systému. Nabízí alternativu v základních doplňcích i zákazníkovi, který musí řešit finanční otázku a chce se zároveň postarat o své zdraví.
Vitar Veterinae

Vitar Veterinae

Pro vaše zvířecí miláčky

Dceřiná společnost VITAR Veterinae nabízí veterinárními přípravky pro vaše zvířecí miláčky čítající preparáty na klouby a zuby, vitaminy a minerály nebo antiparazitální přípravky a šampony.
Enervit

Enervit

Specialista na výživu pro vytrvalce

Enervit je špičková sportovní výživa, která pomáhá při sportu i během dne. Vyřeší vám otázku, co jíst před sportem, abyste nebyli hladoví a přitom se necítili plní. Doplní energii a postará se o kvalitní regeneraci, díky které budete i druhý den po sportu fit. Využít můžete i proteinových a iontových nápojů nebo energetických a proteinových tyčinek.
Royal Bay

Royal Bay

České kompresky

Royal Bay je česká značka vysoce kvalitních kompresních doplňků pro sportovce. Její nabídka obsahuje kompresní podkolenky, pažní, stehenní i lýtkové návleky, kraťasy s kompresními nohavicemi, kompresní bandáže a sportovní ponožky. Za značkou Royal Bay stojí dlouholeté zkušenosti s vývojem a výrobou produktů pro farmaceutický trh.

Společnost VITAR, tradiční český výrobce vitaminových doplňků, vyrábí ve svém tišnovském závodě celou řadu produktů pro zdravější život. Nedaleko Brna tak vznikají vitaminy, minerální látky a další výrobky značek Maxi Vita, Revital, Energit, Vyprošťovák, Revitalon, Irbis, OvoCé nebo eMVe. VITAR je také distributorem špičkových repelentů Predator, pod mezinárodní licencí vyrábí oblíbená pitíčka Capri-Sun a dceřiná společnost VITAR Veterinae nabízí veterinární přípravky pro domácí mazlíčky.