Pro partnery

VITAR team - lékárny

LÉKÁRNY

Máme odborný tým zaměřený na lékárenské velkoobchody, lékárny a prodejny se zdravou výživou, kam dodáváme produkty značek Revital, Revitalon, Vitar, Predator, Irbis, Vyprošťovák, Energit nebo Capri-Sun.

Vaše dotazy či požadavky vyřídí náš obchodní reprezentant z vašeho regionu.

Kontakty na lékárenský tým


VITAR team - retail

RETAIL

Naši specialisté na obchodní řetězce, drogerie, nezávislé velkoobchody, maloobchodní jednotky, čerpací stanice, trafiky, prodejny občerstvení a další obchodní místa jsou k dispozici i vám.

Máte-li zájem o naše produkty značek Maxi Vita, Capri-Sun, Energit, Vyprošťovák, OvoCé, eMVePredator nebo Irbis, kontaktujte zástupce z vašeho regionu.

Kontakty na retailový tým

VITAR team - export


EXPORT

Vitaminy, minerální látky a další doplňky stravy vyvážíme do téměř 40 zemí světa. Našim partnerům je k dispozici exportní oddělení, které se stará o podporu a spolupráci s našimi zahraničními partnery.

Chcete-li se i vy stát distributorem produktů VITAR do zahraničí, kontaktujte nás.

Kontakty na exportní tým


VITAR team - smluvní výroba

SMLUVNÍ VÝROBA

Naše zkušenosti a odborné znalosti můžete využít také vy. Svým obchodním partnerům v České republice i v zahraničí nabízíme smluvní výrobu vitaminových přípravků a doplňků stravy. Jsme schopni dodat vám výrobek „na klíč“ od prvotního vývoje až po tvorbu obalu, stejně jako můžeme realizovat výrobu produktu přesně podle vašeho zadání.

Kontakt pro smluvní výrobu

 

PRODEJ DO FIREM

Investujte do zdraví a spokojenosti svých zaměstnanců, obchodních partnerů i zákazníků. Nabízíme vám sestavení dárkových a motivačních vitaminových balíčků na míru.

Dodáváme i ochranné iontové nápoje, které splňují požadavky nařízení vlády č. 361/2007, stanovující podmínky ochrany zdraví při práci a vyžadující za určitých podmínek zajištění pitného režimu na pracovišti.

Kontakt pro firmy