Obchod - farmacie

Obchodní oddělení se ve VITARu dělí na tři divize. Ta farmaceutická se stará o prodej a podporu doplňků stravy a dalších produktů VITARu v lékárnách, kde působíme už od roku 1990. Tradiční značkou vitaminů z lékárny od VITARu je Revital, jedničkou na lékárenském trhu jsou repelenty Predator. Mezi další námi prodávané značky na farmaceutickém trhu patří například Revitalon, The Simpsons, sladidla Irbis a další. 

 

Lékárenský tým, VITARSoučástí divize lékáren je aktuálně 9 členů, mezi něž patří obchodní reprezentanti zodpovědní za své regiony, produktoví a projektoví manažeři a obchodní ředitelka divize. Co všechno mají na starosti?

  • Obchod s lékárnami, lákárenskými e-shopy a velkoobchody.
  • Marketing produktů a značek nabízených na lékárenském trhu.
  • Špičkový servis pro jednotlivé obchodí partnery a partnerské lékárny.

 

Jak to u nás chodí?

Jejich revírem jsou lékárny, jejich vystupování profesionální a přátelské. Jejich partnery jsou magistři a farmaceutičtí laboranti.

I tak by se dala charakterizovat farmaceutická divize obchodního oddělení VITARu, kterou tvoří přátelský tým lidí starající se o veškerý obchod s lékárnami včetně podpory a vývoje nových produktů.

Práce je rozmanitá, sebevzdělávání v oboru a rozšiřování znalostí souvisejících s prodejní činností samozřejmostí. Základem je stabilní kolektiv a týmová práce s možností seberealizace.

Cílem oddělení je být spolehlivým partnerem, přinášet kvalitu, jistotu a porozumění. Stejně jako směřovat k maximálnímu pokrytí lékáren produkty VITARu a umožnit tak všem lidem, kteří chtějí pečovat o své zdraví, mít je stále na dosah.

Divize lékáren spolupracuje prakticky se všemi odděleními VITARu, nejčastěji s výroboulogistikou a nákupemmarketingemvývojem nebo finančním oddělením.

 

Kdo stojí v čele?

Kateřina Malinová

Kateřina Malinová, obchodní ředitelka pro farmacii

Ve VITARu od: leden 2001

Motto: „Pamatuj, že i ta nejdelší hodina ve tvém životě má jen 60 minut.“

Záliby: rodina, můj lékárenský tým, VITAR jako celek, pes a dlouhé procházky s ním, jízda autem.

 

Koho právě hledáme?

V oddělení obchodu pro farmaceutický trh aktuálně nehledáme novou posilu. Podívejte se i na další volné pracovní pozice ve VITARu, nebo nám na sebe dejte kontakt, a my se vám ozveme!


Jak vypadjí výsledky naší práce?