Obchod - farmacie

Obchodní oddělení se ve VITARu dělí na tři divize. Ta farmaceutická se stará o prodej a podporu doplňků stravy a dalších produktů VITARu v lékárnách, kde působíme už od roku 1990. Tradiční značkou vitaminů z lékárny od VITARu je Revital, jedničkou na lékárenském trhu jsou repelenty Predator. Mezi další námi prodávané značky na farmaceutickém trhu patří například Revitalon, Vitar, sladidla Irbis a další. 

 

Lékárenský tým, VITARMezi členy lékárenské divize patří obchodní reprezentanti zodpovědní za své regiony včetně jejich vedoucího, produktoví a projektoví manažeřiobchodní ředitel a jeho asistentka. Co všechno mají na starosti?

  • Obchod s lékárnami, lákárenskými e-shopy a velkoobchody.
  • Marketing produktů a značek nabízených na lékárenském trhu.
  • Špičkový servis pro jednotlivé obchodí partnery a partnerské lékárny.

 

Jak to u nás chodí?

Jejich revírem jsou lékárny, jejich vystupování profesionální a přátelské. Jejich partnery jsou magistři a farmaceutičtí laboranti.

I tak by se dala charakterizovat farmaceutická divize obchodního oddělení VITARu, kterou tvoří přátelský tým lidí starající se o veškerý obchod s lékárnami včetně podpory a vývoje nových produktů.

Práce je rozmanitá, sebevzdělávání v oboru a rozšiřování znalostí souvisejících s prodejní činností samozřejmostí. Základem je stabilní kolektiv a týmová práce s možností seberealizace.

Cílem oddělení je být spolehlivým partnerem, přinášet kvalitu, jistotu a porozumění. Stejně jako směřovat k maximálnímu pokrytí lékáren produkty VITARu a umožnit tak všem lidem, kteří chtějí pečovat o své zdraví, mít je stále na dosah.

Divize lékáren spolupracuje prakticky se všemi odděleními VITARu, nejčastěji s výroboulogistikou a nákupemmarketingemvývojem nebo finančním oddělením a stejně jako divize retailu spadá pod obchodní oddělení pro ČR.

 

Kdo stojí v čele?

Marek Rampula

Marek Rampula, obchodní ředitel pro ČR

Ve VITARu od: březen 1997

Motto: „Růst, zlepšovat se, vyhrávat, ale vždy s úctou k soupeři.“

Záliby: Především rodina, mám dceru se zálibami v tanci, zpěvu nebo tenise, ve kterých se ji snažím podporovat. Osobně rád hraju fotbal a jezdím na kole.

 

Koho právě hledáme?

V oddělení obchodu pro farmaceutický trh aktuálně nehledáme novou posilu. Podívejte se i na další volné pracovní pozice ve VITARu, nebo nám na sebe dejte kontakt, a my se vám ozveme!


Jak vypadjí výsledky naší práce?