Výroba

Úkol výrobního oddělení je velmi důležitý a jasný – vyrobit. Jenže co všechno s klíčovým procesem souvisí a jak naše výroba vlastně vypadá? Na úvod prozradíme, že její provoz je v rámci VITARu specifický, protože v pracovním týdnu jede prakticky nepřetržitě, ve třech osmihodinových směnách.

  • Výroba je rozdělena na dvě části – doplňky stravy a Capri-Sun. Každá sekce má svého vedoucího výroby, který zodpovídá za bezchybný chod, a to jak v otázce personální, tak strojní.
  • O stroje se stará tým mechaniků v čele s jeho vedoucím, další oddělení je zodpovědné za plánování výroby. 
  • Vše ve výrobě VITARu zastřešuje ředitel výroby.

Výroba_organizace

 

Jak to u nás chodí?

Aby byl systém zadávání zakázek pro výrobu co nejjednodušší, všechny přicházejí z jednoho místa – oddělení logistiky a nákupuVýroba tím dostává povel, aby vše naplánovala a daný produkt začala vyrábět. Následuje tak celá řada činností s výrobou spojená – generují se potřebné dokumenty typu průvodek, naváží se suroviny a vyrábí se potřebná forma, která se následně balí do příslušných balení.

Výroba nejčastěji spolupracuje s oddělením nákupu a logistiky, ale také s oddělením vývoje a kvality či financí. V kontaktu s výrobou jsou samozřejmě také obchodníci (export, retail, farmacie), které potřebují uspokojit požadavky zákazníků. 

 

Koho právě hledáme?


Nenašli jste pro sebe vhodné uplatnění ve výrobě? Podívejte se i na další volné pracovní pozice ve VITARu, nebo nám na sebe dejte kontakt, a my se vám ozveme!


Jak to u nás vypadá?