Dceřiné společnosti

VITAR Sport

VITAR SportDceřiná společnost VITAR Sport je oficiálním dodavatelem sportovní výživy Enervit do České republiky a distributorem sportovního kompresního oblečení Royal Bay.

Enervit je specialista na sportovní výživu pro vytrvalce a nabízí širokou škálu energetických výživových doplňků na dobu před, během i po sportu. Royal Bay představuje kvalitní kompresní oblečení pro sportovce vyvíjené a vyráběné v Česku. Do portfolia patří např. kompresní podkolenky a návleky.

Webové stránky: www.enervit.cz, www.royalbay.cz, www.vitarsport.cz


VITAR Veterinae

Vitar VeterinaeDceřiná společnost VITAR Veterinae je výrobcem veterinárních přípravků pro vaše zvířecí miláčky.

Do portfolia VITAR Veterinae patří kloubní preparáty, přípravky pro redukci zubního kamene, posílení imunity, pro zdravé kosti a krásnou srst nebo antiparazitální přípravky včetně účinných repelentů.

Webové stránky: www.vitarvet.cz

 
VITAR Slovakia

Dceřiná společnost VITAR Slovakia je výhradním distributorem širokého portfolia vitaminových přípravků, doplňků stravy, kosmetiky a nealkoholických nápojů na Slovensku.

Sídlo společnosti se nachází ve Vrútkách, kde je centrální sklad s ideální polohou pro distribuci do všech slovenských krajů. Široký sortiment výrobků je volně prodejný v síti lékáren a v obchodních řetězcích po celém Slovensku.

Webové stránky: www.vitar.sk