Skupina společností VITAR

VITAR Sport

VITAR SportVITAR Sport je oficiálním dodavatelem sportovní výživy Enervit do České republiky a distributorem sportovního kompresního oblečení Royal Bay.

Enervit je specialista na sportovní výživu pro vytrvalce a nabízí širokou škálu energetických výživových doplňků na dobu před, během i po sportu. Royal Bay představuje kvalitní kompresní oblečení pro sportovce vyvíjené a vyráběné v Česku. Do portfolia patří např. kompresní podkolenky a návleky.

Webové stránky: www.enervit.cz, www.royalbay.cz, www.vitarsport.cz


VITAR Veterinae

Vitar VeterinaeVITAR Veterinae je výrobcem veterinárních přípravků pro vaše zvířecí miláčky.

Do portfolia VITAR Veterinae patří kloubní preparáty, přípravky pro redukci zubního kamene, posílení imunity, pro zdravé kosti a krásnou srst nebo antiparazitální přípravky včetně účinných repelentů.

Webové stránky: www.vitarvet.cz

 
VITAR Slovakia

VITAR Slovakia je výhradním distributorem širokého portfolia vitaminových přípravků, doplňků stravy, kosmetiky a nealkoholických nápojů na Slovensku.

Sídlo společnosti se nachází ve Vrútkách, kde je centrální sklad s ideální polohou pro distribuci do všech slovenských krajů. Široký sortiment výrobků je volně prodejný v síti lékáren a v obchodních řetězcích po celém Slovensku.

Webové stránky: www.vitar.sk