Marketing

Veškeré aktivity marketingu vedou k neustále se zvyšující poptávce po produktech VITARu. Pod marketingové oddělení u nás patří i grafici, kteří se podílejí na stovkách důležitých výstupů. Aktuálně marketingový tým čítá 9 lidí a další jsou s ním v úzkém kontaktu, což platí především pro produktové manažery jednotlivých značek. Podpora péče o značky, zvyšování jejich známosti a budování poptávky je jedním z hlavních úkolů marketingu.


Jaké činnosti spadají pod marketing VITARu?

  • Péče o jednotlivé značky včetně značky VITARu, tradičního českého výrobce doplňků stravy.
  • Komunikace se zákazníky prostřednictvím nejrůznějších kanálů a nástrojů - web, Facebook, newsletter, mediální kampaně, PR
  • Vytváření a realizace nových projektů pro cestu ke zdravějšímu životu (Pohár zdraví, VITAR seminář)
  • Vzdělávání lidi na cestě za zdravějším životem (tvorba a distribuce brožurek, článků, doporučení)
  • Péče o členy VITAR klubu, věrnostního programu pro aktivní lidi se zájem o zdravější život
  • Pomoc a podpora různým kulturním, sportovním, dětským nebo charitativním akcím v celé republice se zaměřením na regiony, ke kterým nás pojí silné pouto  Zlínsko, kde sídlíme, a Tišnovsko, kde máme výrobní závod.  
  • Vše v marketingu VITARu zastřešuje ředitel marketingu Aleš Máslo.

Jak to u nás chodí?

V oddělení marketingu se snažíme vést lidi k samostatnosti, s podmínkou jednotného směřování všech kroků. Je to v rámci filosofie „jdi, kudy chceš, když to bude naším společným směrem“.  Tzn. kromě osobní zodpovědnosti klademe důraz i na synergii všeho, co v marketingu děláme.

Marketing samozřejmě musí úzce spolupracovat s mnoha dalšími odděleními VITARu, zejména s obchodními divizemi (retail, lékárny, export), pod něž spadají produktoví manažeři jednotlivých značek.


Kdo stojí v čele?

Aleš Máslo

Ing. Aleš Máslo, ředitel marketingu

Ve VITARu od: duben 2012

Motto: Mám jich několik, z nichž každé se hodí pro jinou situaci. Za všechny řeknu jediné: "Máte-li rádi to, co děláte, budete úspěšní."

Záliby: výlety s dětmi, ničím nerušená četba odborné literatury se zvýrazňovačem v ruce, truhlářské kutilství u našeho domu.    


Koho právě hledáme?

Pokud byste měli zájem o kariéru v marketingovém oddělení VITARu, ozvěte se nám a my si vás zařadíme do databáze uchazečů. 


Co všechno děláme?

Veškeré grafické zakázky - obaly, bannery, inzerce, plakáty a další

Pořádáme eventy pro veřejnost...

... i zaměstnance VITARu

Podporujeme různé veřejné akce

Capri-Sun Cup

Festivaly a kultura_VITAR