Pomáháme

Své motto „Pomáháme lidem vést zdravější život“ se snažíme rozšiřovat i na kvalitu života jako takového. Víme, že ne každý má možnost postavit se na vlastní nohy, proto je pro nás samozřejmé podělit se o svůj úspěch a finanční zisk s potřebnými. Kde můžeme být prospěšní, tam rádi pomůžeme - finančním příspěvkem nebo formou vitaminových balíčků.


Jsme Dobrým andělem

Své nadšení pro pomoc potřebným lidem jsme vložili do rukou nadace DOBRÝ ANDĚL, kde podporujeme rodiny s dětmi, které se vlivem rakoviny nebo jiné vážné nemoci dostaly do finanční tísně. Přidejte se k nám a staňte se Dobrým andělem na www.dobryandel.cz. Děkujeme!

VITAR je Dobrým andělem

Jedeme na dřeň

Každoročně a od samého začátku v roce 2016 podporujeme velmi úspěšný a propěšný projekt JEDU NA DŘEŇ, který rozšiřuje registr potenciálních dárců kostní dřeně během významých závodů a akcí – například na Barum Rally ve Zlíně, Czech Truck Prix v Mostě, Prague Harley Days v Praze a podobně. V registru jsou i jména majitelů společnosti VITAR a mohou tam přibýt i vaše - www.jedunadren.cz.

Jedu na dřeň

Hrajeme a podporujeme NEO CUP

Pro ty, kteří bojují od první minuty. Takový je slogan charitativního projektu, jehož cílem je pomoci předčasně narozeným dětem, o které se starají v Krajské nemocnici Tomáše Bati ve Zlíně, konkrétně na neonatologickém oddělení. I my pomáháme a vy můžete také! www.neocup.cz

NEO Cup

Capri-Sun CUP - dětská radost na bruslích

Jméno oblíbených dětských pitíček nese unikátní projekt hokejových a in-line hokejových turnajů pro děti předškolního věku a žáky 1. tříd. Nehraje se pro výsledky, ale pro radost ze hry. Děti motivujeme k pohybu. Capri-Sun CUP můžete sledovat na Facebooku. Capri-Sun je partnerem i řady dalších dětských akcí, kde rozdává radost a osvěžení.

Capri-Sun CUP

Děti, žijte sportem!

Capri-Sun CUP patří do projektu, který se snaží motivovat děti k pohybu, a to formou nejrůznějších akcí a odměn ve formě oblíbených pitíček Capri-Sun. Vlajkovou lodí našeho projektu je zmiňovaný Capri-Sun CUP nebo Capri-Sun Bike školka, která učí děti zručnosti při jízdě na kole a také nabádá k bezpečnosti. Capri-Sun Bike školka je součástí cyklistického seriálu Wood Bike Series. Sportovní akce pro děti s podporou Capri-Sun se ale konají po celé republice a jsou spojeny s ceou řadou sportovních odvětví.

Děti žijte sportem

Podporujeme kulturní projekty

Protože i kultura je důležitou součástí našich životů, snažíme se pomoci, kde to jde. Jsme například partnery prestižních mezinárodních filmových festivalů - Febiofestu a Zlín Film Festivalu. Dlouhodobě podporujeme také Akademii Václava Hudečka nebo Státní zámek Vizovice, kterému každý rok připíváme na restauraci obrazů. Byly jsme partnery řady zajímavých výstav, například Není tma jako tma, která prezentovala svět nevidomých.

Kulturní projekty


Přehled nejvýznamnějších aktivit - stačí kliknout:

Ročenka 2021

 

 

Ročenka VITAR VITAR ročenka 2019 VITAR ročenka 2018 Ročenka 2017