Obchod - retail

Obchodní oddělení se ve VITARu dělí na tři divize. Ta retailová se stará o prodej a podporu doplňků stravy a dalších produktů VITARu v obchodních řetězcích, drogeriích, čerpacích stanicích a na nezávislém trhu. V segmentu retailu je VITAR jedničkou na trhu ve svém oboru se značkami jako jsou Maxi Vita, Energit, Capri-Sun, Vyprošťovák, eMVe, OvoCé a další.

Součástí divize retailu je aktuálně 15 členů:

  • Obchodní reprezentanti objíždějící významné zákazníky ve svém regionu.
  • Produktoví a projektoví manažeři jednotlivých značek, kteří jsou zodpovědní zejména za jejich marketingovou podporu.
  • Key account manažeři pro významné segmenty a značky na retailovém trhu.
  • Asistentka obchodních oddělení.
  • Obchodní ředitel zastřešující veškeré aktivity divize.

 

MaxiVita vitaminyJak to u nás chodí?

Hlavním úkolem obchodního oddělení pro retail je nabídka, prodej a podpora produktů VITARu čítající jak jejich vhodné umístění v regálu či aktivní propagaci, tak spolupráci a podporu s obchodními partnery.

Obchodní reprezentanti jsou nejčastěji v terénu a objíždějí své klíčové zákazníky v regionu, chystají podpůrné akce a starají se o vystavení produktů včetně zajištění jejich dostatečného množství přímo v místě prodeje.

Důležitá jsou také jednání se stávajícími i potenciálními partnery, která jsou mnohdy inspirací pro další práci a růst oddělení, stejně jako marketingová podpora jednotlivých značek a produktů nabízených v retailu.

Obchodní tým pro retail tvoří přátelská parta lidí, kteří například své porady pořádají v rekreačním objektu VITARu na Seči a snaží se neustále zdokonalovat v obchodních dovednostech, komunikaci, prezentačních dovednostech a dalších důležitých aktivitách.

Divize retailu spolupracuje prakticky se všemi odděleními VITARu, nejčastěji pak s logistikou a nákupem, marketingem nebo vývojem.


Kdo stojí v čele?

Marek Rampula

Marek Rampula, obchodní ředitel pro ČR

Ve VITARu od: březen 1997

Motto: „Růst, zlepšovat se, vyhrávat, ale vždy s úctou k soupeři.“

Záliby: Především rodina, mám dceru se zálibami v tanci, zpěvu nebo tenise, ve kterých se ji snažím podporovat. Osobně rád hraju fotbal a jezdím na kole.


Koho právě hledáme?

Momentálně pro divizi retailu nehledáme novou posilu. Zkuste se podívat na další volné pracovní pozice ve VITARu, nebo nám na sebe dejte kontakt, a my se vám ozveme!


Jak vypadají výsledky naší práce?