Maxi Vita Beauty Kyselina hyaluronová 100 mg + koenzym Q10

Maxi Vita Beauty Kyselina hyaluronová 100 mg + koenzym Q10

Skladem Nové

Maxi Vita Beauty Kyselina hyaluronová 100 mg + koenzym Q10

Pro mladistvý a svěží vzhled je důležitá péče o pleť nejen z vnějšku, ale i zevnitř. S přibývajícím věkem či nezdravým životním stylem, je vhodné vyživující látky doplňovat a podpořit tak přirozený zdravý vzhled pleti. S tím vám pomůže Maxi Vita Beauty Kyselina hyaluronová 100 mg s koenzymem Q10 pro krásnou a zářivou pleť.

Kód: 42300097
EAN: 8595011144260
Forma: Kapsle
Balení: 60 kapslí
Typ: Doplněk stravy
Výrobce: VITAR, s.r.o.
Běžná cena: 319,90 Kč

Podrobný popis

  • Popis
  • Složení
  • Dávkování
  • Kde koupit

Charakteristika

Pro mladistvý a svěží vzhled je důležitá péče o pleť nejen z vnějšku, ale i zevnitř. S přibývajícím věkem či nezdravým životním stylem, je vhodné vyživující látky doplňovat a podpořit tak přirozený zdravý vzhled pleti.

Kapsle obsahují vysokou dávku kyseliny hyaluronové, která je přirozenou součástí lidského organizmu, zejména pojivových tkání, kloubní tekutiny, kůže a pleti. Je známá svojí schopností vázat vodu, čímž se podílí na přirozené hydrataci.

Koenzym Q10 je významnou látkou, která se podílí na tvorbě energie ve všech tělesných buňkách. S přibývajícím věkem, častým stresem nebo při vyšší fyzické zátěži jeho přirozená tvorba klesá. Je tedy vhodné obohatit běžnou stravu o koenzym Q10.

Pro pokožku a vlasy zářící zdravím jsou prospěšné i biotin a zinek, látky, které se podílejí na správném metabolizmu makroživin. Ty jsou důležité pro správnou výživu a fungování celého organizmu. 

Selen a zinek podporují imunitní systém, jsou významnými antioxidanty přispívajícími k ochraně buněk před oxidativním stresem, a tím i před jejich stárnutím. 

Složení

Aktivní složky 

v 1 kapsli (% RHP*)

kyselina hyaluronová 100 mg
koenzym Q10 30 mg
biotin 200 µg (400 %)
selen 27,5 µg (50 %)
zinek 5 mg (50 %)

* referenční hodnota příjmu

SLOŽENÍ OBSAHU KAPSLE: hyaluronát sodný, inulin - vláknina z čekanky, protispékavá látka – stearan hořečnatý, koenzym Q10, citrát zinečnatý, seleničitan sodný, D-biotin.

SLOŽENÍ OBALU KAPSLE: hydroxypopylmethylcelulóza, oxid zinečnatý

INFORMACE PRO DIABETIKY: neobsahuje cukr

Dávkování

DOPORUČENÉ DENNÍ DÁVKOVÁNÍ:

Dospělí 1 kapsle denně po jídle, zapít dostatečným množstvím tekutiny. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 15 let. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.

Dbejte na vyváženou pestrou stravu a zdravý životní styl.

Kde koupit

Obchodní řetězce