Maxi Vita Herbal Kurkuma

Skladem Nové

Maxi Vita Herbal Kurkuma

Maxi Vita Herbal Kurkuma obsahuje vysokou dávku extraktu z kořene kurkumy a extraktu ze semen ostropestřce mariánského. Obě tyto rostliny jsou prospěšné pro zdraví jater a tím i pro celkové zažívání. 

Kód: 42300083
EAN: 8595011144659
Forma: Tablety
Balení: 30 tablet
Typ: Doplněk stravy
Výrobce: VITAR, s.r.o.
Běžná cena: 139,90 Kč

Podrobný popis

  • Popis
  • Složení
  • Dávkování
  • Kde koupit

Charakteristika

ZDRAVÁ JÁTRA A DETOXIKACE ORGANIZMU

Maxi Vita Herbal Kurkuma obsahuje vysokou dávku extraktu z kořene kurkumy a extraktu ze semen ostropestřce mariánského. Obě tyto rostliny jsou prospěšné pro zdraví jater a tím i pro celkové zažívání. Udržení jater ve zdravém stavu je zásadní pro zdraví a dobrou kvalitu života. Játra jsou klíčovým orgánem, který se podílí na detoxikaci organismu a na metabolizmu sacharidů, tuků a bílkovin.

Kurkuma působí jako antioxidant, podporuje správnou činnost jater a činnost kardiovaskulárního systému. Příznivě ovlivňuje nervovou soustavu, funkci dýchacího systému a je prospěšná pro zdraví kostí a kloubů.

Ostropestřec mariánský podporuje správné trávení, pročištění organizmu a přirozenou obranyschopnost. Přispívá k udržení správné hladiny cukru v krvi a podporuje správnou činnost srdce.

Složení

Aktivní složky
v 1 kapsli 

extrakt z kurkumy

180 mg

ostropestřec mariánský

100 mg

inulin – vláknina z čekanky

50 mg

SLOŽENÍ OBSAHU KAPSLE: extrakt z kořene kurkumy, extrakt ze semen ostropestřce mariánského, inulin – vláknina z čekanky, protispékavá látka - stearan hořečnatý

SLOŽENÍ OBALU KAPSLE: bovinní želatina, oxid zinečnatý

INFORMACE PRO DIABETIKY: neobsahuje cukr

Dávkování

DOPORUČENÉ DENNÍ DÁVKOVÁNÍ:

Dospělí a děti od 12 let 1 kapsle denně po jídle, zapít dostatečným množstvím tekutiny. Není určeno pro děti do 12 let., těhotné a kojící ženy. Při antikoagulační léčbě, onemocnění žlučových cest a při užívání léků snižujících tvorbu žaludečních kyselin, užívání konzultujte s ošetřujícím lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.

Dbejte na vyváženou pestrou stravu a zdravý životní styl.

Kde koupit

Obchodní řetězce