Vitar EKO B-komplex forte

Skladem

Vitar EKO B-komplex forte

Bojujte proti únavě a vyčerpání zvýšeným příjmem vitaminů skupiny B, které se podílejí na energetickém metabolizmu a snížení míry únavy a vyčerpání.

Tento doplněk stravy je součástí EKO FRIENDLY řady, která díky svým speciálním obalům přináší menší uhlíkovou stopu a je tak šetrnější k životnímu prostředí (více zde).

Kód: 42300403
EAN: 8595011138153
Forma: Kapsle
Balení: 60 kapslí
Typ: Doplněk stravy
Výrobce: VITAR, s.r.o.
Běžná cena: 99,90 Kč

Podrobný popis

  • Popis
  • Složení
  • Dávkování
  • Kde koupit

Charakteristika

Veganské kapsle obsahují kombinaci vitaminů skupiny B, z nichž se každý významně podílí na správném fungování lidského organizmu. Vitaminy skupiny B mají vliv na aktivitu důležitých enzymů, které se účastní na látkové výměně a napomáhají tak ke správnému fungování životně důležitého energetického metabolizmu. Blahodárný vliv mají také na psychickou činnost a funkci nervového systému, zejména mozku. Přispívají ke snížení únavy a vyčerpání a tím udržují tělo v přirozené harmonii.

Vitaminy B1, B2, B3, B5 přispívají k: normálnímu energetickému metabolizmu, snížení míry únavy a vyčerpání a k normální funkci nervového systému.

Vitamin B6 přispívá k: normální tvorbě červených krvinek, normální funkci imunitního systému a regulaci hormonální aktivity.

Vitamin B12 přispívá k: zachování normálních neurologických a psychických funkcí, normální tvorbě červených krvinek a dělení buněk.

Vitamin C přispívá k: normální funkci imunitního systému, snížení míry únavy a vyčerpání a k ochraně před oxidativním stresem.

Složení

Aktivní složky

v 1 kapsli a % RHP*

vitamin B1 (thiamin mononitrát)

2,2 mg (200 %)

vitamin B2 (riboflavin)

2,8 mg (200 %)

niacin (nikotinamid) 

32 mg (200 %)

kyselina pantothenová (D-pantothenát vápenatý) 

12 mg (200 %)

vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid)

2,8 mg (200 %)

vitamin B12 (kyanokobalamin)

5 µg (200 %)

kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutamová)

400 µg (200 %)

biotin (D-biotin)

100 µg (200 %)

vitamin C (kyselina L-askorbová)

120 mg (150 %)

* referenční hodnota příjmu

Složení obsahu kapsle: kyselina L-askorbová, protispékavá látka – stearan hořečnatý, plnidlo – sorbitol, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, kyanokobalamin, pyridoxin hydrochlorid, riboflavin, thiamin mononitrát, kyselina pteroylmonoglutamová, D-biotin. Složení obalu kapsle: hydroxypropylmethylceluloza, barvivo – oxid zinečnatý.

Dávkování

Doporučené denní dávkování: dospělí a děti od 12 let 1 kapsle denně po jídle, zapít dostatečným množstvím tekutiny. Není určeno pro děti do 12 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.  

Kde koupit

Lékárny
Obchodní řetězce