Maxi Vita Magnézium 400 mg + B komplex + vitamin C

  • Maxi Vita Magnézium 400 mg + B komplex + vitamin C
  • Maxi Vita Magnézium 400 mg + B komplex + vitamin C
Skladem Nové

Maxi Vita Magnézium 400 mg + B komplex + vitamin C

NOVÉ VĚTŠÍ BALENÍ obsahuje 20 sáčků!

Doplňujte hořčík efektivně a komfortně díky modernímu doplňku stravy ve formě sypké směsi v jednorázových sáčcích. Zabezpečí rychlý nástup účinku bez zapíjení. Pro svaly, nervy a srdce i snížení míry únavy a vyčerpání.

Kód: 43200307
EAN: 8595011143157
Forma: Prášek
Balení: 20 sáčků
Typ: Doplněk stravy
Výrobce: VITAR, s.r.o.
Běžná cena: 79,90 Kč

Podrobný popis

  • Popis
  • Složení
  • Dávkování
  • Kde koupit

Charakteristika

Maxi Vita Magnézium 400 mg + B komplex + vitamin C je moderní doplněk stravy v praktických jednorázových sáčcích, které umožňují vysoce komfortní užívání bez nutnosti zapíjení. Aktivní látky jsou pro organizmus lépe vstřebatelné, s rychlejším nástupem účinku. Přípravek je vhodným doplňkem při sportu, nadměrné fyzické zátěži či psychickém vypětí.

Maxi Vita Magnézium 400 mg + B komplex obsahuje vyšší dávku hořčíku, který přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, normální činnosti svalů a nervové soustavy.

Vitamin C je potřebný pro tvorbu kolagenu, který působí podpůrně ve tkáních lidského těla – svalech, šlachách, chrupavkách a kůži. Významně se podílí na funkci imunitního systému.

Vitaminy skupiny B přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem, normálnímu energetickému metabolizmu a k normální činnosti srdce.

Doplněk stravy – sypká směs s hořčíkem a vitaminy.

Složení

Aktivní složky

v 1 sáčku a % RHP*

magnézium

400 mg (106,7 %)

vitamin C

40 mg (50 %)

vitamin B6

1,4 mg (100 %)

vitamin B1

1,1 mg (100 %)

vitamin B12

2,5 µg (100 %)

* referenční hodnota příjmu

Informace pro diabetiky: neobsahuje cukr.

Složení: sladidlo – sorbitol, oxid hořečnatý, kyselina L-askorbová, kyselina – kyselina citronová, přírodní grepové aroma, protispékavá látka – talek, sladidlo – sukralóza, kyanokobalamin, pyridoxin hydrochlorid, sladidlo –  citróza (neohesperidin DC), thiamin mononitrát.

Dávkování

Doporučené dávkování: děti od 12 let a dospělí 1 sáček denně. Obsah sáčku nasypte do úst, pomalu nechejte rozpustit a polkněte.

Není určeno pro děti do 12 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.

Kde koupit

Obchodní řetězce