Vitar Koenzym Q10 (100 mg) + vitamin E + selen + thiamin

Vitar Koenzym Q10 (100 mg) + vitamin E + selen + thiamin

Skladem

Vitar Koenzym Q10 (100 mg) + vitamin E + selen + thiamin

Podpořte vitalitu organizmu příjmem vyšší dávky koenzymu Q10, který je nezbytný pro tvorbu energie v těle a s přibývajícím věkem jeho produkce klesá.
Kód: 42300502
EAN: 8595011140569
Forma: Kapsle
Balení: 60 kapslí
Typ: Doplněk stravy
Výrobce: VITAR, s.r.o.
Běžná cena: 466 Kč

Podrobný popis

  • Popis
  • Složení
  • Dávkování
  • Kde koupit

Charakteristika

Koenzym Q10 je pro lidský organizmus velmi důležitý. Je významnou látkou, která se podílí na tvorbě energie ve všech tělesných buňkách. Nejvíce koenzymu Q10 obsahují v našem těle srdce, plíce, játra, tedy orgány s největšími požadavky na energii.

S přibývajícím věkem, častým stresem, při vyšší fyzické zátěži a při užívání prostředků na snižování hladiny cholesterolu jeho přirozená tvorba klesá a je vhodné běžnou stravu o koenzym Q10 doplnit.

Pro vitalitu organizmu jsou velmi potřebné také vitamin E a selen. Přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem. Ten vzniká tehdy, když v těle nastane nerovnováha mezi produkcí volných radikálů a jejich zneškodňováním pomocí antioxidantů. Vitamin E a selen pomáhají odstraňovat volné radikály, ochraňují buňky před jejich poškozením a tím i stárnutím.

Thiamin (vitamin B1) napomáhá správné činnosti srdce. Příznivě ovlivňuje energetický metabolismus, přispívá k normální psychické činnosti a k normální činnosti nervové soustavy, která ovládá činnost všech orgánů v těle.

Doplněk stravy – kapsle s obsahem koenzymu Q10, vitaminu E, selenu a thiaminu. Informace pro diabetiky: neobsahuje cukr.

Složení

Aktivní složky v 1 kapsli (% RHP*)
koenzym Q10 100 mg
vitamin E 12 mg (100 %)
selen 10 μg (18,2 %)
vitamin B1  1,1 mg (100 %)

* referenční hodnota příjmu

Složení náplně kapsle: sojový olej rafinovaný,  koenzym Q10,  sojový lecithin, včelí vosk, DL-alfa-tokoferylacetát, seleničitan sodný, thiamin hydrochlorid. Složení obalu kapsle: bovinní želatina, glycerol, čištěná voda, barvivo - oxid železa červený.

Dávkování

Doporučené dávkování: dospělí 1 kapsle denně po jídle, zapít dostatečným množstvím tekutiny. Není určeno pro děti. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.

GMO FREE neobsahuje geneticky modifikované komponenty.

Kde koupit

Lékárny