MaxiVita Bylinné sirupy: recept na imunitu celé rodiny

19. 10. 2019

Bojujete také každou zimu s tím, že se členové vaší rodiny necítí dobře a rýma se přesouvá od jednoho k druhému? Potřebujete zvládnout celou řadu věcí a nedostává se vám sil, protože vám není nejlépe? Zaměřte se na to, co můžete pro sebe a své blízké udělat – posílit imunitní systém, aby se vypořádal s nástrahami podzimu a zimy. A jděte na to pěkně od přírody.

Že bylinky mají ohromnou sílu a schopnost lidem pomáhat, je bez debat. Jenže v dnešní uspěchané době už málokdo z nás ví, k čemu které jsou. A nebo nemáme čas a prostor je pěstovat ve velkém a ještě k tomu zpracovávat tak, aby nám vydržely a pomáhaly i na podzim nebo v zimě. Právě toto období přitom patří k nejrizikovějším, s největším výskytem virů a bakterií.

Bylinné sirupy – síla přírody

I podzim a zima se ale dá v pohodě přežít, a to i za pomoci bylinek, které využívaly už naše prababičky. Na rozdíl od nich to máme jednodušší v tom, že je máme vždy na dosah, třeba v běžných obchodech nebo drogeriích, kam chodíme každý týden za nákupy.

Perfektní volbou jsou MaxiVita Bylinné sirupy, které nabízejí deset pečlivě namíchaných receptur vycházejících z lidového léčitelství. Na výběr tak máte sirupy na kašel pro dospělé i děti (Kašlík) s přírodními extrakty z lípy, divizny, jitrocele nebo mateřídoušky. Sáhnout můžete i po bylinném sirupu průduškovém, s rakytníkem, brusinkami nebo s mixem extraktů a vitaminů pro posílení imunity, a to včetně nového sirupu pro děti. Ten obsahuje extrakt z rakytníku plus mix 11 vitaminů a také nukleotidy - látky obsažené v každé buňce našeho těla, které organizmus ve zvýšené míře potřebuje právě v době náporu na imunitní systém. 

Výhodou bylinných extraktů je jasně deklarovaný obsah účinných látek. Ty se totiž v samotných bylinkách či výluhu z nich mohou vyskytovat v různé míře, záleží na místě pěstování, půdě, počasí době a způsobu sklizně a podobně. Standardizované extrakty oproti tomu mají účinné látky vždy stejně. I v tom tedy tkví síla MaxiVita Bylinných sirupů obohacených i vitaminy a minerálními látkami.

Čím posílit imunitu?

Právě vitaminy a minerální látky také posilují náš imunitní systém. Z vitaminů jsou to především ty s označením B, C a D, z minerálních látek pak zejména zinek. Právě kombinace vitaminu C a zinku je velmi oblíbená a v našich doplňcích stravy na imunitu ji najdete v různých formách i s přídavkem dalších účinných látek, které váš organizmus během zimy rozhodně ocení.

O jednotlivých vitamínech a minerálních látkách si můžete přečíst v naší abecedě vitaminů a minerálních látek.

Bylinné sirupy MaxiVita

VITAR klub logo
Zaujal vás tento článek? Přihlaste se do VITAR klubu a získáte informace jako první - včetně dalších mnoha výhod!
Přihlásit se můžete zde Stát se členem