MaxiVita Bylinný sirup mění název na Bylinný elixír

30. 10. 2020

Název našeho oblíbeného doplňku stravy v tekuté formě se mění, jeho složení ale zůstává neměnné. Až se tedy setkáte s MaxiVita Bylinným elixírem, vězte, že jde o stejný výrobek, na který jste byli roky zvyklí.

Změna názvu vychází z legislativních požadavků, na složení samotného výrobku se ale nic nemění. A vy můžete dál vybírat z mnoha druhů – teď už MaxiVita Bylinných elixírů:

 

MaxiVita Elixír NaKašelNaKašel

Obsahuje: extrakt z lípy a divizny + vitamin C

Obsažené bylinné extrakty mají příznivý vliv na horní cesty dýchací a mohou pozitivně přispět ke zvýšení odolnosti proti virům a bakteriím v období chřipek a nachlazení.

V lidovém léčitelství se tyto bylinky používají jako podpora při rýmě, kašli a nachlazení. Napomáhají tišit dráždění v krku a mohou pomoci ke zmírnění chrapotu a škrábání v krku.

Kompletní informace o složení najdete zde.

MaxiVita Elixír Posílení imunityPosílení imunity

Obsahuje: extrakty z plicníku lékařského, echinacey + vitaminy B, C a E

Obsažené bylinné extrakty pozitivně přispívají ke zvýšení odolnosti proti virům a bakteriím. Je vhodné je užívat na podporu přirozené obranyschopnosti organizmu, zejména v období chřipek a nachlazení.

V lidovém léčitelství jsou tyto bylinky používány při zánětu průdušek a k usnadnění odkašlávání. Zklidňují podrážděnou sliznici dýchacích cest, zmírňují dráždění ke kašli.

Kompletní informace o složení najdete zde.

MaxiVita Bylinný elixír PrůduškovýPrůduškový

Obsahuje: extrakty z jitrocele, mateřídoušky, echinacey + vitamin C

Obsažené přírodní extrakty pomáhají zmírnit průběh nachlazení, příznivě působí na dýchací cesty a napomáhají při rekonvalescenci. Chrání sliznici, snižuje její dráždivost a ulehčuje vykašlávání. Elixír je vhodné užívat při zánětech horních cest dýchacích, virózách, kašli a nachlazení.

Kompletní informace o složení najdete zde.

MaxiVita Bylinný elixír BrusinkyBrusinky

Obsahuje: extrakty z businek, echinacey + vitamin C

Obsažené bylinné extrakty mají příznivý vliv na močové cesty a mohou pozitivně přispět ke zvýšení odolnosti proti virům a bakteriím. Jako doplněk stravy se tyto přírodní extrakty doporučují užívat také v období chřipek a nachlazení. Bylinky jsou navíc obohaceny o vitamin C, který příznivě ovlivňuje imunitní systém.

Kompletní informace o složení najdete zde.

MaxiVita Bylinný elixír Klidný spánekKlidný spánek

Obsahuje: extrakty z meduňky lékařské, mateřídoušky, třezalky a kozlíku lékařského + vitamin C

Obsažené přírodní extrakty mají uklidňující účinky, podporují mentální pohodu v případě vypětí a navozují harmonii při usínání. Kvalitní spánek je velmi důležitý pro regeneraci našeho těla. Rušný životní styl přináší spoustu stresujících situací, které mohou negativně ovlivnit pohodu celého organizmu. Naše tělo i mysl jsou v napětí, jehož se nám nedaří zbavit ani při usínání.

Kompletní informace o složení najdete zde.

MaxiVita Bylinný elixír RakytníkRakytník

Obsahuje: extrakt z rakytníku řešetlákového + vitamin C

Rakytník řešetlákový podporuje imunitní systém a přirozenou obranyschopnost organizmu. Přispívá k normálnímu stavu pokožky a k normální činnosti kardiovaskulárního systému. V tradiční medicíně je rakytník ceněn pro vysoký obsah vitaminu C, vitaminu E a karotenoidů.

Kompletní informace o složení najdete zde.

MaxiVita Bylinný elixír KašlíkKašlík

Obsahuje: extrakty z jitrocele a mateřídoušky + vitamin C

Obsažené přírodní extrakty z bylinek příznivě ovlivňují uvolňování hlenu tvořeného v dýchacích cestách a usnadňují odkašlávání. Zklidňují podrážděnou sliznici dýchacích cest a zmírňují tak dráždění ke kašli.

Kompletní informace o složení najdete zde.

MaxiVita Bylinný elixír Zdravé očiZdravé oči

Obsahuje: extrakty z měsíčku lékařského (lutein, zeaxantin), světlíku lékařského a borůvek + vitaminy C a E

Bylinný elixír obsahuje přírodní extrakty z borůvek, světlíku a měsíčku lékařského, který je zdrojem karotenoidů luteinu a zeaxantinu. Jejich pravidelný příjem může mít příznivý vliv na funkci očí. Extrakt z borůvek má silné antioxidační účinky, je velmi prospěšný pro normální stav zraku a také má posilující vliv na cévy oka.

Kompletní informace o složení najdete zde.

MaxiVita Bylinný elixír Posílení imunity pro dětiPosílení imunity pro děti

Obsahuje: extrakt z rakytníku + vitaminy B, C, E a D + nukleotidy

Obsažené nukleotidy, kombinace 11 důležitých vitaminů a extrakt z rakytníku mají příznivý vliv na obranyschopnost organizmu. Vitamin D3 je důležitý pro stavbu kostí. Nukleotidy jsou základními stavebními kameny nukleových kyselin DNA a RNA, které se vyskytují v buňkách všech živých organizmů.

Kompletní informace o složení najdete zde.


VITAR klub logo
Zaujal vás tento článek? Přihlaste se do VITAR klubu a získáte informace jako první - včetně dalších mnoha výhod!
Přihlásit se můžete zde Stát se členem