NOVINKY pro podporu imunity: Energit Vitamin D3 a Vitar Zinek

16. 4. 2021

Přicházíme s dalšími novinkami, které vás určitě potěší. K šesti druhům Energitu v legendárních plechových krabičkách se přidává sedmý – Energit Vitamin D3 s acerolou pro podporu imunity. K lepší obranyschopnosti přispívá i zinek, který v organické formě – tedy lépe vstřebatelné – najdete v naší další novince. Vitar Zinek obsahuje 15 mg této důležité minerální látky.

Energit Vitamin D3 + acerola  

Chutné vitaminové tablety s brusinkovou příchutí obsahují vitamin D3, vitamin C a přírodní extrakt z aceroly. Všechny tyto složky přispívají k činnosti imunitního systému a díky Energitu je můžete přijímat pravidelně a chutně.

Nový Energit seženete v běžné obchodní síti nebo na našem e-shopu.

Vitar Zinek

Polykací tablety s 15 mg zinku pro posílení imunitního systému. Naše novinka obsahuje organicky vázaný zinek, který je pro lidský organizmus lépe vstřebatelný. Kromě podpory imunity příznivě působí i na kvalitu pokožky, vlasů, nehtů a kostí a přispívá ke správnému zraku a rozpoznávacím funkcím.

Vitar Zinek seženete v lékárnách nebo na našem e-shopu.

Revital - Vitar

Doplňky Revital přecházejí pod Vitar

Novinkou je i přechod některých doplňků stravy z řady Revital pod značku Vitar, o kterém jsme vás informovali zde. Nově tam pod značkou Vitar najdete třeba doplňky Vápník-hořčík-zinek, Vitamin C se zinkem nebo Koenzym Q10. Postupně změní značku i další tabletové a kapslové doplňky stravy a v řadě Revital zůstanou jen šumivé tablety.

Doplňky stravy značek Vitar a Revital seženete v lékárnách nebo na našem e-shopu.

VITAR klub logo
Zaujal vás tento článek? Přihlaste se do VITAR klubu a získáte informace jako první - včetně dalších mnoha výhod!
Přihlásit se můžete zde Stát se členem