Všeobecné podmínky věrnostního programu "VITAR klub"

Společnost VITAR cítí odpovědnost pomáhat lidem ve snazší cestě ke zdraví. I proto je naším mottem „Pomáháme lidem vést zdravější život“, čímž představujeme koncepci životního stylu založeného na třech pilířích. Těmi jsou principy života vedoucí ke zdraví, naše firemní zkušenosti trvající několik desetiletí, a pomoc lidem s doplňováním chybějících živin do jejich jídelníčků.

VITAR klub si dal za cíl lemovat Vaši cestu ke zdraví směrovkami, které na sebe vzájemně navazují, podporují se a společně Vás tak dovedou k Vašemu cíli – spokojenému aktivnímu životu plnému zdraví a vitality.

 

1. ZÁKLADNÍ USTANOVENÍ

Tyto všeobecné podmínky upravují podmínky věrnostního programu VITAR klub pro zdravější život (dále jen „Věrnostní program“ nebo „VITAR klub“) provozovaného společností VITAR, s.r.o., třída Tomáše Bati 385, 763 02 Zlín. IČ: 00566632, DIČ: CZ00566632. Zapsáno v OR u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 189 (dále jen „VITAR“), jehož prostřednictvím poskytuje společnost VITAR svým věrným zákazníkům níže uvedené výhody.

 

2. VZNIK, PRŮBĚH A UKONČENÍ ČLENSTVÍ VE VĚRNOSTNÍM PROGRAMU VITAR KLUB

Členem VITAR klubu se může stát výlučně fyzická osoba starší 18 let, která se zaregistruje v souladu s uvedenými podmínkami (dále jen „člen“). Právnické osoby a podnikající fyzické osoby jsou z Věrnostního programu vyloučeny.

Členství ve VITAR klubu je dobrovolné a zcela bezplatné. Čerpání výhod z členství je možné pouze v rámci České republiky.

Registraci do VITAR klubu lze provést registrací na webu www.vitar.cz nebo www.nasevitaminy.cz.

Přihláškou zákazník potvrzuje souhlas s podmínkami Věrnostního programu. Dále pak souhlasí se zpracováním svých osobních údajů za podmínek stanovených v bodě 4. Údaje je možné aktualizovat po přihlášení ve svém zákaznickém účtu na stránkách www.nasevitaminy.cz (v zákaznické sekci).

Členství vzniká okamžikem registrace, přičemž je nutné obdržet potvrzující e-mail o registraci. Společnost VITAR si vyhrazuje právo zamítnout registraci zákazníka v případě uvedení důvodu zamítnutí. Odmítnutí registrace bude zákazníkovi sděleno e-mailem.

Členství ve Věrnostním programu může být ukončeno na vlastní žádost člena bez udání důvodu a to písemně na e-mail vitarklub@vitar.cz.

 

3. VĚRNOSTNÍ PROGRAM VITAR KLUB

Co vše VITAR klub svým členům nabízí:

a)      Sleva 10 % na veškeré produkty společnosti VITAR, které lze zakoupit na e-shopu www.nasevitaminy.cz.

Je to velmi jednoduché, stačí se zaregistrovat do VITAR klubu na našem e-shopu a po přihlášení se Vám objeví ceny snížené o 10 %. Registrace je bezplatná a k ničemu Vás nezavazuje. Sleva je trvalá a platí na aktuální i všechny budoucí objednávky. Pro získání slevy je zapotřebí, abyste vždy byli přihlášeni.

b)     Sleva pro členy VITAR klubu platí i na již zlevněné produkty v akci.

Je-li zboží na našem eshopu v akci, jako členové VITAR klubu dostanete slevu i na tuto akční cenu.

c)      Mimořádné slevové akce na nákup VITAR produktů platné jen pro členy VITAR klubu.

Členům Věrnostního programu může být několikrát v roce nabídnuta časově omezená nabídka na nákup zlevněného zboží. Podmínky budou vždy zaslány na e-mailovou adresu člena VITAR klubu nebo mohou být zveřejněny na webu www.nasevitaminy.cz či www.vitar.cz.

d)     Dárky za nákup VITAR produktů.

Členům Věrnostního programu může být několikrát v roce nabídnuta možnost získání dárku v případě nákupu výrobků společnosti VITAR. Podmínky budou vždy zaslány na e-mailovou adresu uvedenou při registraci.

e)      Přímo do vašeho e-mailu pravidelné informace o speciálních akcích, doplňcích stravy i o tom, jak vést zdravější život.

Členům VITAR klubu budeme pravidelně zasílat e-maily s informacemi ze světa vitaminů, minerálních látek a o cestě ke zdravějšímu životu obecně.

f)       Dárek od Capri-Sonne k nákupu produktů zařazených do kategorie „Pro děti“ zakoupeným na e-shopu www.nasevitaminy.cz.

Nakoupíte-li jakýkoli produkt z kategorie „Pro děti“ na našem eshopu, automaticky vám zašleme i dárek od Capri-Sonne.

Aktuální přehled výhod pro členy VITAR klubu je uveden na webu www.vitar.cz.

 

4. ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Registrací každý člen VITAR klubu souhlasí s tím, aby poskytnuté osobní údaje byly společností VITAR, jakožto správce, zpracovávány a uchovávány v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů (č. 101/2000 Sb.) za účelem plnění tohoto Věrnostního programu a pro marketingové účely společnosti VITAR, tj. nabízení obchodu a služeb a zasílání informací o marketingových akcích prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb. Kupující má právo být informován, jaké údaje o něm prodávající eviduje, a je oprávněn tyto údaje měnit, případně písemně vyslovit nesouhlas s jejich zpracováváním. Dozor nad ochranou osobních údajů vykonává Úřad pro ochranu osobních údajů.

VITAR se zavazuje osobní údaje kupujícího neposkytnout jiným třetím subjektům než smluvnímu dopravci za účelem dodání zboží.

Člen může kdykoliv odvolat svůj souhlas se zpracováním osobních údajů, a to prostřednictvím e-mailu zaslaného na adresu vitarklub@vitar.cz.


5. VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU

Zasílání zboží se řídí Obchodními podmínkami e-shopu uvedenými na stránkách www.nasevitaminy.cz.

Společnost VITAR a jednotliví členové spolu komunikují pomocí telefonního hovoru, e-mailovou poštou, klasickou poštou nebo přes internetové stránky www.vitar.cz.

Společnost VITAR si vyhrazuje právo kdykoliv i bez uvedení důvodu pozastavit činnost Věrnostního programu či jeho činnost ukončit, a to i bez předchozího upozornění. Společnost VITAR se však zavazuje o tomto pozastavení či ukončení činnosti Věrnostního programu informovat zákazníky a členy na webových stránkách www.vitar.cz.

VITAR klub si vyhrazuje právo na změnu těchto podmínek. V podmínkách bude vždy označeno datum účinnosti změny. Podmínky jsou standardně umístěny na www.vitar.cz.

Tyto podmínky jsou jediným dokumentem, který závazně upravuje pravidla Věrnostního programu určeného spotřebitelům.

Tyto podmínky Věrnostního programu jsou platné od 1. 3. 2017 a v plném rozsahu nahrazují všechna předchozí pravidla či podmínky Věrnostního programu.

Člen Věrnostního programu, který je spotřebitelem, má podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, v platném znění, právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb. Subjektem, který je oprávněn mimosoudní řešení sporu provádět, je Česká obchodní inspekce. Bližší informace jsou dostupné na webových stránkách www.coi.cz.

Aktualizace podmínek Věrnostního programu proběhla dne: 14. 3. 2017