Květen: měsíc repelentů Predator. Využijte slevy a akční nabídky

17. 5. 2020

Sezona komárů a klíšťat je tu, proto doporučujeme Predator – jedničku mezi repelenty v českých lékárnách. Právě Predator je naší značkou měsíce a máme tak pro vás nejen zajímavé informace, ale i speciální nabídku na našem e-shopu.

Využijte 15% slevy do konce května na vybrané repelenty Predator na našem e-shopu, nebo sáhněte po akčním balíčku s dárkem – repelentu Predator Forte 150 ml s akční cenou + 90ml balením ZDARMA! Tato akce platí do 21. 5. 2020.

Repelenty Predator se řadí ke špičce moderních ochranných prostředků proti dotěrnému a nebezpečnému lezoucímu i létajícímu hmyzu, jako jsou například komáři, klíšťata, vši, moli nebo mouchy, a nabízí tak účinnou ochranu i před případnou nákazou, kterou tento hmyz šíří.

První volba lékárníka_PredatorRepelenty Predator najdete v lékárnách, obchodech, drogeriích a samozřejmě i na našem e-shopu, kde pro vás máme zmiňované speciální květnové akce.

Věděli jste, že…

  • Repelenty Predator jsou vítězi odborné ankety „První volba lékárníka“? Více informací najdete v našem článku.
  • Repelenty Predator můžete aplikovat v jakékoli poloze? Nastříkání repelentem je tak snadné a komfortní, nejste nijak omezení.
  • Repelenty Predator jsou dlouhodobě jasnou jedničkou mezi repelenty prodávanými v lékárnách v Česku a na Slovensku? (zdroj dat: IMS, 2019)
VITAR klub logo
Zaujal vás tento článek? Přihlaste se do VITAR klubu a získáte informace jako první - včetně dalších mnoha výhod!
Přihlásit se můžete zde Stát se členem