NOVINKA: Šumivé tablety MaxiVita Železo s vitaminem C a kyselinou listovou

7. 11. 2017

Naše podzimní novinka pro podporu krvetvorby má skvělou příchuť černého rybízu a už teď ji koupíte na našem e-shopu. Šumivé tablety MaxiVita Železo obsahují účinné látky (železo, kyselina listová), které přispívají ke správné krvetvorbě, tvorbě červených krvinek a hemoglobinu a správnému přenosu kyslíku v těle. Vitamin C pak mimo jiné přispívá ke zvýšení vstřebávání železa.

Vhodně se doplňující účinné látky tvoří komplex, který uvítáte každý den. Železo je totiž velmi důležitá a zároveň velmi často chybějící minerální látka. Podle Světové zdravotnické organizace se deficit železa týká více než 600 milionů lidí na planetě, v největší míře v rozvojových státech. Železo se přitom podílí na transportu kyslíku k buňkám a jeho přínos pro lidský organismus je tak klíčový (více o této minerální látce zde).

Vy si ho teď můžete dopřát v šumivých tabletách, tedy ve formě chutného nápoje s příchutí černého rybízu. A to v dobře vstřebatelné formě laktátu, navíc s kyselinou listovou a vitaminem C, které mimo jiné stejně jako železo snižují míru únavy a vyčerpání.

MaxiVita Železo s vitaminem C a kyselinou listovou postupně najdete v běžné obchodní síti, nebo si ho už teď můžete koupit na našem e-shopu

MaxiVita Železo + kyselina listová