Pohár zdraví baví: v Třebíči bylo přes 1000 účastníků, další 4 akce proběhnou v říjnu

1. 10. 2018

Pohádková Třebíč přilákala i díky teplému a slunečnému počasí více než tisícovku lidí, převážně celých rodin s dětmi, na které čekala řada stanovišť s pohádkovými bytostmi a úkoly. A také stánek VITARu, který nechybí na žádném z turistických pochodů zařazeném do Poháru zdraví, který organizujeme.

V rámci našeho firemního motta motivujeme lidi k pohybu a zdravějšímu životu. Správné návyky jsou důležité od dětství, proto jsme rádi už při loňské premiéře Poháru zdraví podpořili turistickou akci pro děti s názvem Pohádková Třebíč. A letos jsme opět nemohli chybět! Pro děti jsme měli připravená oblíbená pitíčka Capri-Sun i vitaminy pro školáky The Simpsons, pro celé rodiny pak občerstvení v podobě rozpustného nápoje s vitaminy OvoCé, proteinovou svačinku MaxiVita Protein Bar nebo rychlou energii díky Energitu.

Pohár zdraví, seriál turistických pochodů pro zdravou rodinu, bude pokračovat v říjnu dalšími čtyřmi akcemi pro děti a dospělé. Přijďte se také projít, soutěžit a udělat něco pro své zdraví! V říjnu budeme na těchto akcích:

  • 6. 10.    Třemošenská 50, Třemošná u Plzně
  • 13. 10.  Tišnovská 50, Tišnov u Brna
  • 20. 10.  Den zdraví, Praha
  • 27. 10.  Janovských 11 a 19, Janov nad Nisou

Přehled reportáží a fotek z předchozích akcí Poháru zdraví najdete zde.

VITAR klub logo
Zaujal vás tento článek? Přihlaste se do VITAR klubu a získáte informace jako první - včetně dalších mnoha výhod!
Přihlásit se můžete zde Stát se členem