Představujeme nové repelenty Predator: Bio s přírodními látkami a Aloha s SPF 30

23. 5. 2019

Máme pro vás dvě skvělé novinky, které ochrání před komáry i klíšťaty. Predator Repelent Bio obsahuje přírodní účinné látky, Predator Repelent Aloha zase kombinuje ochranu před klíšťaty a hmyzem s ochranou před slunečními paprsky – díky ochrannému faktoru SPF 30.

Predator Repelent Aloha

Nový repelent s vysokou koncentrací účinných látek (50 %) poskytuje ochranu proti lezoucímu i létajícími hmyzu a také proti slunečním paprskům. Obsahuje totiž i ochranný faktor (SPF 30), proto se aplikuje přímo na pokožku, nikoli na oblečení. Aplikace je stejně jako u všech repelentů Predator možná v jakékoli poloze. Repelent Predator Aloha je určený i do exotických krajin a je v příjemném kapesním balení (90 ml), jeho účinnost trvá 6-8 hodin.

Predator Repelent Bio

Repelent se zvýšeným obsahem účinných látek (30 %) funguje na bázi přírodních esenciálních olejů (citronelal, eukalyptol, limonen a další). Je 100% BIO, bez parfemace a odpuzuje všechny druhy komárů a klíšťat. Predator Repelent Bio je možné aplikovat jak na pokožku, tak na oděv. Účinnost repelentu trvá minimálně 3,5 hodiny.

Oba nové repelenty Predator seženete v lékárnách nebo na e-shopu VITARu www.nasevitaminy.cz.

VITAR klub logo
Zaujal vás tento článek? Přihlaste se do VITAR klubu a získáte informace jako první - včetně dalších mnoha výhod!
Přihlásit se můžete zde Stát se členem