Revitalon Kofeinový šampon: podpoří růst vlasů a omezí jejich vypadávání

16. 3. 2023

Mít krásné a silné vlasy by chtěl asi každý. Pro takový výsledek je ale třeba o ně pečovat, zvlášť když jsou vlasy vystaveny slunci, větru, dešti nebo klimatizaci. Na vás je, abyste se o ně postarali. Naštěstí existují šikovní pomocníci jako třeba Revitalon Kofeinový šampon, který vlasům dodá potřebné látky pro jejich výživu, lesk a růst.

Které látky vašim vlasům pomohou? Například ceramidy, arganový olej nebo kofein. Ceramidy obnovují kožní bariéru, čímž udržují vlhkost v pokožce a zabraňují tak vysoušení hlavy – například při jejím vystavení slunečním paprskům. Arganový olej dodává vlasům lesk, kofein zase podporuje jejich růst a omezuje vypadávání vlasů. Proto všechny tyto látky můžeme v péči o vlasy doporučit a všechny je najdete v Revitalon Kofeinovém šamponu. Ten naopak neobsahuje  v kosmetice kritizované silikony a parabeny.

VlasyKofein, arganový olej a ceramidy: Jak vlasům pomáhají?

Kofein díky vnější aplikaci na vlasy prostřednictvím šamponu působí přímo na vlasové folikuly a může tak podporovat růst vlasů i zpomalovat jejich vypadávání. Důležité je i to, že díky pronikání k vlasovým cibulkám zůstává ve struktuře vlasu také po oplachu.

Arganový olej je bohatý na spoustu aktivních látek, například vitamin E, karotenoidy, fytosteroly nebo esenciální mastné kyseliny. Tyto látky dokážou dodat vlasům ztracený lesk i vitalitu, postarat se o jejich hydrataci a výživu a tím i posílit strukturu vlasu. Přínosem je také zacelování konečků vlasů, což má efekt především na roztřepené a lámavé vlasy. Arganový olej navíc čistí a regeneruje pokožku hlavy a pomáhá ke snadnějšímu rozčesávání vlasů.

Přínosem pro vaše vlasy jsou i ceramidy – tukové molekuly, které tvoří svrchní vrstvu pokožky. Tu pomáhají hydratovat a tvoří tak ochranu před různými škodlivinami, které by se jinak do pokožky mohly dostat. Ceramidy tedy mají vliv na kvalitu a sílu vlasů, dodávají jim lesk a zabraňují jejich dehydrataci. Což při vystavení hlavy slunci během jarních a letních měsíců rozhodně uvítáte.

Revitalon: Komplexní péče o vaše vlasy

Revitalon Kofeinový šampon obsahuje všechny tři zmiňované látky a seženete ho v lékárnách i na e-shopu VITARu, českého výrobce komplexního programu pro silné a krásné vlasy. Revitalon kromě Kofeinového šamponu nabízí i extra silný doplněk stravy Revitalon Forte pro výživu vlasů od kořínků s 18 účinnými látkami a také Revitalon Vlasové sérum s vysokou koncentrací účinných látek určených pro péči o slabé, poškozené a vypadávající vlasy. Všechny tři pomocníky seženete v limitované edici dárkového boxu, nebo si můžete vybrat podle vašich preferencí ve vybraných lékárnách či na našem e-shopu, kde všechny doplňky Revitalon aktuálně nabízíme s jarní 15% slevou.

Revitalon Kofeinový šampon

VITAR klub logo
Zaujal vás tento článek? Přihlaste se do VITAR klubu a získáte informace jako první - včetně dalších mnoha výhod!
Přihlásit se můžete zde Stát se členem