Šumivý multivitamin: komplexní doplněk pro podporu imunity a vitality

24. 1. 2022

Jste si jistí, že váš jídelníček zabezpečuje organizmu dostatek vitaminů a minerálních látek? V létě je to o něco snazší, v zimě ale může být ve vaší stravě důležitých látek méně. Přitom právě v zimním období se o nás ve vyšší míře pokoušejí různé nemoci, a tak je třeba posilovat imunitu. Pomoci s doplňováním potřebných vitaminů a minerálních látek mohou tzv. multivitaminové přípravky.

Populární multivitaminy mohou mít mnoho podob, velmi oblíbenou formu každopádně představují šumivé tablety, z nichž připravíte chutný nápoj. Jedna sklenička denně vám dodá hned několik vitaminů a případně i minerálních látek – v závislosti na složení daného doplňku stravy.

Revital MultiMultivitamin – všestranný pomocník

V multivitaminu najdete vždy několik druhů tělu prospěšných látek. Třeba v lékárnách dostupný Revital Multi obsahuje 10 vitaminů – celý B-komplex a k tomu vitaminy C a E. Jeho složky tak přispívají ke správné funkci imunitního systému, snížení míry únavy a vyčerpání, ochraně buněk před oxidativním stresem, správnému energetickému metabolismu nebo činnosti nervové soustavy. A taková pomoc se zvlášť v zimním období hodí.

Sáhnout můžete i po multivitaminech s obsahem vitaminů a minerálních látek. I Revital Multi takovou verzi nabízí – ve variantě Multi forte. Číslovka 23 na krabičce udává počet účinných látek, které v tomto užitečném doplňku stravy najdete. Jde o desítku zmiňovaných vitaminů a k tomu hned 13 minerálních látek – vápník, hořčík, draslík, zinek, měď, fosfor, mangan, železo, jód, chlor, chrom, molybden a selen. Každá z nich má v našem těle významný vliv na řadu funkcí a více si o nich můžete přečíst třeba v naší abecedě minerálů.

Svým komplexním složením multivitaminové doplňky podporují imunitní systém i naši vitalitu, navíc zpestří pitný režim – další důležitou složku vitality. Na výběr máte dokonce z více příchutí, Revital Multi je malinový a pomerančový, Revital Multi Forte pak pomerančový nebo s chutí tropického ovoce. Oba druhy multivitaminových doplňků seženete v lékárnách, lékárenských e-shopech nebo na e-shopu VITARu, tradičního českého výrobce vitaminů, který právě se šumivými tabletami v roce 1990 začínal. To, že je po více než 30 letech v jeho nabídce i Revital Multi, svědčí o jeho oblíbenosti a účinnosti.

VITAR klub logo
Zaujal vás tento článek? Přihlaste se do VITAR klubu a získáte informace jako první - včetně dalších mnoha výhod!
Přihlásit se můžete zde Stát se členem