Vitar Vitamin C ve stick packu: kvalitní „céčko“ s komfortním užíváním

11. 9. 2020

Chcete během podzimních a zimních měsíců posilovat imunitu komfortně a s chutí? Sáhněte po sypké formě vitaminu C ve stick packu, který je doplněný o extrakt z rakytníku a zinek. Stačí nasypat do úst a vychutnat si jeho pomerančovou chuť.

Vitamin C se významně podílí na funkci imunitního systému, podobně jako zinek s rakytníkem. Proto jsou tyto látky vítanými pomocníky v době zvýšeného náporu na obranyschopnost organizmu. Když je navíc můžete přijímat kdekoli, bez zapíjení a s chutí, máte vyřešený problém, kde je v dostatečném množství každý den brát. Řešením je Vitar Vitamin C ve stick packu – jednorázovém sáčku, který se vám vejde do kapsy i kabelky a můžete ho tak mít všude s sebou. Zvlášť když není třeba směs zapíjet.

Kromě „céčka“ můžete sáhnout i po hořčíku ve stejné formě. Vitar Magnézium 400 mg byl ve veřejné anketě zvolený VITAR novinkou roku 2019 a vybírat můžete dokonce ze dvou příchutí – mango a grep. Hořčík, který je v doplňku přítomný i v organické (lépe vstřebatelné) formě, doplňují vitaminy C a B6, které podobně jako hořčík přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Oba doplňky stravy v moderní formě stick packu koupíte v lékárnách nebo na e-shopu www.nasevitaminy.cz.

Vitar Vitamin C

VITAR klub logo
Zaujal vás tento článek? Přihlaste se do VITAR klubu a získáte informace jako první - včetně dalších mnoha výhod!
Přihlásit se můžete zde Stát se členem