Známe VITAR novinku roku 2019!

10. 3. 2020

Vítězem ankety o novinku loňského roku z dílny VITARu se stalo Vitar Magnézium ve stick packu. Na druhém místě skončila MaxiVita Probiotika, třetí bylo výhodné dvojbalení Multivitaminů The Simpsons.

O titul novinky roku 2019 usilovalo celkem 14 produktů VITARu uvedených na trh v loňském roce. Ať už v obchodech a drogeriích, nebo v lékárnách. Mezi novinkami figurovaly doplňky stravy značek Revital, MaxiVita, Vitar a The Simpsons, součástí byly i dva repelenty Predator a šampon Revitalon. Nejvíce hlasů ve veřejné anketě, do které zapojilo 500 z vás, nasbíralo na Facebooku Vitar Magnézium ve stick packu.

Představujeme vítězné VITAR novinky roku 2019:

Vitar MagnéziumVitar Magnézium 400 mg (stick pack)

Oblíbený a v organizmu často chybějící hořčík (magnézium) ve formě populárních jednorázových sáčků – stick packů. Ty jsou k dostání ve 2 příchutích – mango, nebo grep. Každý sáček obsahuje 400 mg hořčíku, a to i v lépe vstřebatelné organické formě (laktát hořečnatý). Hořčík tak můžete mít kdekoli s sebou! Magnézium přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, normální činnosti svalů a nervové soustavy, pomáhá při bolesti hlavy nebo stresu a je nepostradatelný pro sportovce.

 

MaxiVita ProbiotikaMaxiVita Premium Probiotika

Doplněk stravy ve formě kapslí obsahující kombinaci čtyř kmenů probiotických bakterií, které mohou doplnit střevní mikroflóru. Tu tvoří miliardy bakterií, které jsou důležité pro fungování lidského organizmu. Harmonie mikroflóry může být narušena celou řadou vlivů, jako jsou nevhodná strava, přemíra cukrů, překyselení organizmu, stres, užívání antibiotik. MaxiVita Probiotika navíc obsahují vlákninu z čekanky – inulin a vitamin C, který má příznivý vliv na obranyschopnost organizmu.

 

The Simpsons MultivitaminThe Simpsons Multivitaminy 2x 50 želé

Nové výhodné dvojbalení oblíbených želatinových multivitaminů The Simpsons. Ty obsahují 9 vitaminů, jód, zinek a extrakt ze šípku. V každém balení je 5 vynikajících ovocných příchutí a obsažené účinné látky pomáhají posilovat imunitní systém, přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání (vitaminy skupiny, B, C a E) a také přispívají ke správnému růstu kostí nebo vstřebávání vápníku (vitamin D3, zinek).

 

Kompletní pořadí ankety o VITAR novinku roku 2019:

1. Vitar Magnézium 400 mg (stick pack)
2. MaxiVita Premium Probiotika s vlákninou a vitaminem C
3. The Simpsons Multivitamin 2x 50 želé
4. Revitalon Kofeinový šampon
5. Revital Vitamin D3 forte (1000 IU)
6. Revital Vitamin C 500 mg s rakytníkem a postupným uvolňováním
7. Vitar Hořčík 375 mg (šumivé tablety)
8. Revital Beta-karoten Vegan
9. Revital Koenzym Q10 s vitaminem E a selenem
10. MaxiVita Herbal Bylinný sirup Posílení imunity pro děti
11. Vitar Vitamin C 300 mg s rakytníkem a zinkem (stick pack)
12. Predator Repelent Bio
13. MaxiVita Exclusive Vitamin C forte+ s šípkem
14. Predator Repelent Aloha

 

Zajímá vás, které produkty se staly novinkou roku v předchozích letech?

VITAR klub logo
Zaujal vás tento článek? Přihlaste se do VITAR klubu a získáte informace jako první - včetně dalších mnoha výhod!
Přihlásit se můžete zde Stát se členem