Aktuální informace z VITARu: o výrobě i e-shopu

20. 3. 2020

Jak se aktuální situace podepisuje na chodu naší společnosti a jaká opatření jsme zavedli? Nabízíme vám přehled toho nejdůležitějšího, ať víte, co se u nás ve VITARu děje.

 

Jedeme dál! Abychom mohli stále pomáhat vám

Naše výroba v tišnovském závodě nedaleko Brna jede dál. Všichni ve VITARu to vidíme jako naši povinnost – pokračovat ve výrobě a dodávat vám v co největší možné míře doplňky stravy, které představují smysluplnou formu podpory imunitního systému. Proto nezavřeme.

Vyroba

Vystavujeme se všichni riziku, abychom uspokojili potřeby vás – našich zákazníků. A soustředíme se aktuálně právě na ty doplňky, které pomáhají posilovat imunitu. Nezapomínáme ale ani na oblíbené nápoje Capri-Sun, které i v nelehké době přinášejí radost.


Přijali jsme řadu opatření pro minimalizaci rizika nákazy

Roušky ve výrobě jsou pro nás samozřejmostí vždy, bez ohledu na aktuální situaci. Doplňky stravy spadají do kategorie potravin a jejich výroba musí splňovat bezpečnostně-zdravotní standardy, kterých se držíme.

Přesto jsme přijali i řadu dalších výjimečných opatření, abychom minimalizovali riziko nákazy našich zaměstnanců a mohli vám dále poskytovat doplňky stravy. Patří mezi ně například:

  • Specifický režim v šatnách i jídelně minimalizující shlukování a vzájemný kontakt lidí.
  • Nošení roušek je povinné i mimo výrobní prostory a pro všechny zaměstnance.
  • Zakázali jsme veškeré návštěvy v prostorách VITARu v Tišnově (výroba) i ve Zlíně.
  • Zakázány jsou i veškeré služební cesty a potřebná jednání jsou vedena na dálku.
  • Řidiči přivážející suroviny a materiál pro výrobu nesmí vstoupit do prostoru skladu, výroby, administrativy ani dalších budov VITARu. Předávka probíhá ve speciálním režimu.


Kde seženete naše vitaminy?

VitaminyNaše vitaminové doplňky zůstávají nadále dostupné na místech, kde jste zvyklí:

  • v obchodních řetězcích a drogeriích
  • v lékárnách a lékárenských e-shopech

Protože se snažíme, aby naše doplňky pro vás byly co nejrychleji dostupné a měli jste je co nejblíže, soustředíme se aktuálně právě na dodávky do obchodů a lékáren. Z tohoto důvodu naopak dochází ke krátkodobému pozastavování příjmu nových objednávek na našem e-shopu. Děláme samozřejmě maximum pro to, aby toto opatření trvalo co nejkratší dobu.


Pomáháme zdravotníkům a záchranářům

V rámci možností se snažíme i pomáhat. Proto jsme poskytli dodávku našich vitaminů na podporu imunity zdravotníkům jablonecké nemocnice a Zdravotnické záchranné službě Libereckého kraje, nebo zdravotníkům v Krajské nemocnici Tomáše Bati ve Zlíně. Jejich práce a nasazení si nesmírně vážíme!

Pomoc

VITAR klub logo
Zaujal vás tento článek? Přihlaste se do VITAR klubu a získáte informace jako první - včetně dalších mnoha výhod!
Přihlásit se můžete zde Stát se členem