Březen je měsícem VYPROŠŤOVÁKu – využijte 20% slevy

13. 3. 2020

V roce 30. výročí VITARu slaví i Vyprošťovák, a to "plnoletost". Na českém trhu se totiž poprvé objevil v roce 2002 a 18 let už vám tak pomáhá - po nadměrné konzumaci jídla či alkoholu.

Na začátku šlo o jeden produkt ve formě šumivých tablet, dnes najdete v našem porfoliu už tři druhy. Kromě šumivých tablet (Vyprošťovák Restart a novější Vyprošťovák Acrive) také ve formě sypké směsi (Vyprošťovák Forte). Vyprošťovák sežnete v běžné obchodní síti i lékárnách a samozřejmě také na našem e-shopu s kompletním portfoliem VITARu. Až do konce března navíc s 20% SLEVOU!

Pro získání 20% slevy stačí v košíku zadat slevový kód - VYPROSTOVAK2020.

Vyprošťovák pomáhá při trávení těžko stravitelných jídel i po nadměrné konzumaci alkoholu a původně se měl jmenovat Green Dog - protože pes (anglicky dog) je nejvěrnější přítel člověka. Nakonec ale došlo na pracovní název Vyprošťovák, který byl velmi srozumitelný, jak ukázal i průzkum mezi spotřebiteli.

Z čeho můžete vybírat?

  • Vyprošťovák RESTART - prakticky úplně původní verze populárního produktu ve formě šumivých tablet. Bez umělých barvich a konzervantů.
  • Vyprošťovák ACTIVE - šumivé tablety s vylepšenou recepturou a osvěžující citronovou příchutí. Obsahují i vitamin C pro posílení oslabeného organizmu.
  • Vyprošťovák FORTE - sypká směs v sáčcích s unikátním složením. S vitaminy a minerálními látkami, které tělo potřebuje po bujaré oslavě doplnit.

Všechny Vyprošťováky seženete v běžné obchodní síti, lékárnách nebo na našem e-shopu Naševitaminy.cz, kde po zadání kódu VYPROSTOVAK2020 získáte 20% slevu na veškeré produkty značky Vyprošťovák.

Vyprošťovák

VITAR klub logo
Zaujal vás tento článek? Přihlaste se do VITAR klubu a získáte informace jako první - včetně dalších mnoha výhod!
Přihlásit se můžete zde Stát se členem