Exkluzivní novinky z MaxiVita rodinky: šumivé tablety s vitaminy a přírodními extrakty

12. 3. 2018

Exkluzivní řada doplňků stravy MaxiVita, které jsou jedničkou v obchodních řetězcích a drogeriích, se rozrůstá hned o pět členů. Její součástí jsou nově šumivé tablety, které spojuje obsah ryze přírodních extraktů a aroma i zcela nový design. Tuby jsou potištěny tzv. in-mould technologií a v obchodech je díky tomu určitě nepřehlédnete.

Design tub upoutá na první pohled, zajímavé je ale také složení šumivých tablet. Ty obsahují výhradně přírodní extrakty (rakytník, ostropestřec, zelený čaj, ginkgo biloba) a přírodní aroma. Zbrusu nový „kabátek“ exkluzivní řady MaxiVita nosí pětice šumivých vitaminů:

MaxiVita Exclusive Detox - očista jater

Přírodní extrakt z ostropestřce mariánského, který přispívá ke správnému trávení a činnosti jater. Je vhodný k pročištění při detoxikační kúře. Šumivé tablety mají malinovou příchuť.

MaxiVita Exclusive Hořčík

Aktivní látky hořčík a vitamin B6 přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání, normální činnosti svalů a nervové soustavy. Hořčík neboli magnézium pochází i z organické formy, která je pro tělo lépe vstřebatelná. Šumivé tablety mají grepovou příchuť.

MaxiVita Exclusive Vitamin C + rakytník

Vyšší dávka vitaminu C (500 mg) a extrakt z plodů rakytníku řešetlákového podporují imunitní systém a přirozenou obranyschopnost organizmu. V tradiční medicíně je rakytník ceněn pro vysoký obsah vitaminu C, E a karotenoidů. Šumivé tablety mají příchuť citronu.

MaxiVita Exclusive Multivitamin

Důležité vitaminy skupiny B, C a E přispívají ke správné funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání a ochraně před oxidativním stresem. Šumivé tablety s příchutí pomeranče a mandarinky tak nabízejí komplex vitaminů pro podporu imunity.

MaxiVita Exclusive Ginkgo biloba

Ginkgo biloba pomáhá udržovat duševní pohodu a mentální svěžest, má pozitivní účinek na periferní krevní oběh. Šumivé tablety obsahují také vitamin C a přírodní extrakt ze zeleného čaje s polyfenoly.

MaxiVita Exclusive šumivé vitaminy

VITAR klub logo
Zaujal vás tento článek? Přihlaste se do VITAR klubu a získáte informace jako první - včetně dalších mnoha výhod!
Přihlásit se můžete zde Stát se členem