Letošní VITAR Pohár zdraví navštívilo přes 10 tisíc lidí

31. 10. 2019

Rekordní počet akcí, účastníků i nově registrovaných členů VITAR klubu. Tím vším se může pochlubit třetí ročník našeho Poháru zdraví, seriálu plného pohybu pro zdravou rodinu. Ten zastřešuje oblíbené a tradiční akce po celém Česku.

Devět akcí zaměřených na turistiku, běh či cyklistiku přilákalo v součtu přes 10 tisíc účastníků. Ti měli kromě příjemně stráveného dne, mnohdy s celou rodinou, možnost seznámit se i s VITARem. „Na všech akcích byl náš stánek s produkty a každý mohl ochutnat nejrůznější vitaminy, občerstvit se pitíčky Capri-Sun, nápojem OvoCé nebo MaxiVita Horkými nápoji. Energii dodával Energit i MaxiVita Proteinové tyčinky, děti vyzkoušely The Simpsons Multivitaminy. Na stánku se také sladila káva sladidly Irbis a prezentovali jsme i letošní novinky, například Vitar Magnézium,“ vyjmenovává aktivity koordinátorka projektu Jana Urbášková.

3 jarní a 6 podzimních akcí

VITAR Pohár zdraví odstartoval 13. dubna v Praze charitativní akcí Proběhni.se a na jaře následoval ještě turistický pochod nedaleko Náchoda (Borovská 50) a cyklistický Malevil Cup v Libereckém kraji.

Seriál pak pokračoval 6 akcemi na podzim, z nichž první proběhla v září v Třebíči (Pohádková Třebíč) a všechny další v říjnu, kdy se postupně uskutečnily turistické pochody Třemošenská 50 a Tišnovská 50, cyklistický ČT Author Cup v Jizerských horách, pražský Den zdraví se STOBem a Janovských 11 a 19 – tradiční akce spojující turistiku s běžeckými závody.

Účastníci všech akcí Poháru zdraví našli na stánku VITARu kromě vitaminů a energie i možnost zapojit se do soutěže o vitaminové balíčky v hodnotě 500 Kč. A zájem byl obrovský – soutěžní formulář vyplnilo přes 1000 lidí, kteří se zároveň stali členy našeho VITAR klubu se spoustou výhod.

Fotogalerie z Poháru zdraví 2019

VITAR klub logo
Zaujal vás tento článek? Přihlaste se do VITAR klubu a získáte informace jako první - včetně dalších mnoha výhod!
Přihlásit se můžete zde Stát se členem