MaxiVita má své zástupce v anketě VITAR novinka roku 2020

21. 2. 2021

Mezi šesti novinkami uvedenými na trh v loňském roce je i produktová řada MaxiVita Beauty a MaxiVita Vitamin D3 800 IU. Uspějí v anketě o novinku roku? O tom rozhodnou vaše hlasy!

Do ankety VITAR novinka roku 2020 se snadno zapojíte na našem Facebooku – stačí přidat komentář a zapojíte se tak i do soutěže o vitaminový balíček. Hlasovat můžete zde.

Představujeme první kandidáty pod značkou MaxiVita:

MaxiVita Beauty

Jde o řadu doplňků stravy pomáhající s péčí o vzhled a krásu. Nabízejí výborné složení za dostupnou cenu a také zcela nové účinné látky z přírodních zdrojů. Do trojice novinek řady MaxiVita Beauty patří doplňky stravy AntiAge, Body Balance a Kolagen. Ve všech novinkách jsou obsaženy přírodní zdroje účinných látek – objevují se v nich:

  • fytonutrienty z ovoce a zeleniny,
  • extrakty z mineralizovaných mořských řas s obsahem přírodního hořčíku a vápníku,
  • kolagen z mořských ryb.

Ve všech případech tedy jde o látky s vysokou vstřebatelností v organizmu.

MaxiVita Vitamin D3 800 IU

Doplněk stravy s vysokou dávku vitaminu D, který je pro lidský organizmus nezbytný pro správné fungování imunitního systému, pro vstřebávání a využití vápníku v těle nebo pro kosti a zuby. Užívání vitaminu D je vhodné nejen pro děti v období růstu, ale i pro sportovce, seniory a ženy v období menopauzy.

MaxiVita Vitamin D3 obsahuje 800 mezinárodních jednotek (IU) vitaminu D, což odpovídá 20 µg.

Všechny MaxiVita doplňky stravy seženete na našem e-shopu a hlasovat pro ně můžete v naší anketě o VITAR novinku roku 2020!

VITAR klub logo
Zaujal vás tento článek? Přihlaste se do VITAR klubu a získáte informace jako první - včetně dalších mnoha výhod!
Přihlásit se můžete zde Stát se členem