NOVINKA: Revital Vitamin C s postupným uvolňováním a rakytníkem

17. 10. 2018

Pokud hledáte něco extra silného pro podporu vaší imunity během podzimních a zimních měsíců, sáhněte po naší novince Revital Vitamin C s postupným uvolňováním. Obsahuje vysokou dávku vitaminu C (1000 mg) ve formě, která umožňuje jeho průběžné doplňování organizmu, a také přírodní extrakt z rakytníku řešetlákového pro ještě efektivnější posílení vaší obranyschopnosti.

Vitamin C neboli kyselina askorbová je jedním z nejznámějších vitaminů. Pro lidský organizmu má mnoho pozitivních přínosů, o kterých jsme psali například v naší vitaminové abecedě. Patří k nim i podpora imunity nebo boj proti oxidačnímu stresu. Ten vzniká v našem těle prakticky neustále a organizmus potřebuje k boji s nebezpečnými volnými radikály spojence. Vitamin C je tak ideální volbou pro podzimní a zimní období, kdy je imunitní systém vystavován zesíleným hrozbám v podobě virů a bakterií.

Vitamin C s postupným uvolňováním? To je výhra!

Vitamin C je potřeba do těla neustále dodávat, protože lidský organizmus si ho neumí sám vytvořit. Jedná se o vitamin rozpustný ve vodě, takže předávkování nám nehrozí. Problém ale nastává ve chvíli, kdy tělu vitamin C dodáme, ten je následně využitý pro aktuální potřeby organizmu a přebytečné množství se vylučuje močí z těla ven. Nezůstává nám do zásoby.

Řešením zajišťujícím neustálý přísun vitaminu C během celého dne jsou doplňky stravy umožňující jeho postupné uvolňování. V případě nového Revital Vitaminu C s rakytníkem jde o potahované tablety se speciální tukovou látkou, která tvoří ve vodě nerozpustnou strukturu. Ta umožňuje postupné uvolňování vitaminu C, ke kterému dochází na základě „eroze“ tablety v důsledku rozpouštění tuku vlivem působení enzymů.

Extrakt z rakytníku posiluje imunitu

Revital Vitamin C s postupným uvolňováním obsahuje kromě vysoké dávky vitaminu C (1000 mg) také přírodní extrakt z rakytníku řešetlákového. Ten je typický obsahem mnoha přírodních látek podporujících účinek vitaminu C. Rakytník posiluje imunitní systém a přirozenou obranyschopnost organizmu, podporuje činnost kardiovaskulárního systému a příznivě ovlivňuje i stav pokožky.

Novinku od VITARu, tradičního českého výrobce vitaminových doplňků, seženete v lékárnách nebo na e-shopu www.nasevitaminy.cz.

VITAR klub logo
Zaujal vás tento článek? Přihlaste se do VITAR klubu a získáte informace jako první - včetně dalších mnoha výhod!
Přihlásit se můžete zde Stát se členem