NOVINKA sezony: Revital Super beta-karoten s inovovaným složením

10. 4. 2018

Oblíbený doplněk stravy pro krásné opálení a zdravou pokožku přináší pro letošní sezonu inovované složení obohacené o extrakt ze sedmikrásky. Ten vhodně doplňuje přírodní extrakt z měsíčku lékařského a dalších pět aktivních složek tohoto komplexního doplňku stravy pro péči o pokožku při slunění. Sedmikrásku, která má příznivý vliv na pokožku i vlasy, nabízí jako jediný produkt s beta-karotenem na trhu.

Revital Super beta-karoten se sedmikráskou a měsíčkem vyniká komplexním složením se sedmi aktivními látkami pro krásné bronzové opálení s dlouhotrvajícím efektem. Tyto příznivé účinky přináší specifický mix zmiňovaných extraktů, karotenoidů, biotinu a antioxidačních vitaminů E a C:

  • Měsíček lékařský je zdroj přírodních karotenoidů – luteinu a zeaxantinu; má příznivé účinky na pleť a pokožku.
  • Sedmikráska obecná má pozitivní vliv na stav pokožky, vlasů i nehtů.
  • Biotin příznivě ovlivňuje kvalitu pokožky a je nezbytný také pro celkovou vitalitu organizmu.
  • Beta-karoten je provitaminem vitaminu A, který udržuje normální stav pokožky, pečuje o ni a pomáhá jí získat a udržet krásnou barvu po pobytu na slunci.
  • Vitamin E je významný antioxidant, přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Pomáhá odstraňovat volné radikály, ochraňuje buňky před jejich poškozením a tím i stárnutím.
  • Vitamin C podporuje imunitní systém a příznivě ovlivňuje stav pokožky.

Nový Revital Super beta-karoten se sedmikráskou a měsíčkem je k dostání v lékárnách v baleních se 60 tabletami (40+20 zdarma) a 120 tabletami (80+40 zdarma). Koupit si ho můžete i na našem e-shopu www.nasevitaminy.cz.

Doporučení prezidenta Aliance výživových poradců a VITAR ambasadora Ing. Ivana Macha, CSc.:

„Tento typ přípravku s ochrannými účinky na pleť a oči bych doporučil užívat každému od jara do podzimu. Také jej lze užívat jako kúru jeden měsíc před „opalovací“ dovolenou a dva až tři měsíce po ní k udržení bronzového odstínu.“

VITAR klub logo
Zaujal vás tento článek? Přihlaste se do VITAR klubu a získáte informace jako první - včetně dalších mnoha výhod!
Přihlásit se můžete zde Stát se členem