Oslavte s dětmi vysvědčení 20% slevou na vitaminy Vitar Kids s Bobem a Bobkem

21. 6. 2024

Školní rok utekl jako voda a školáci si už příští týden přinesou domů vysvědčení. Odměňte je vitaminy Vitar Kids s Bobem a Bobkem, ať mají dost energie a vitality na celé léto!

Vybrat si můžete z několika doplňků a forem patřících do této řady, které děti milují. Včetně dárkového balení.

  • Vitar Kids Multivitamin – šumivé multivitaminové tablety s malinovou příchutí sloužící k přípravě chtuného nápoje. Zpestříte tak dětem pitný režim a dodáte jim 11 vitaminů (vitaminy skupiny B, C, D3 a E) a vápník. Vitaminy podpoří obranyschopnost a vápník s vitaminem D3 přispívá k udržení optimálního stavu kostí a zubů.
  • Vitar Kids Multivitamin želé – oblíbená forma multivitaminů s 5 příchutěmi a důležitými látkami pro podporu imunity. Obsahuje 9 vitaminů, zinek, jód a extrakt ze šípku.
  • Vitar Kids s kolostrem – skvěle ochucené tablety s 11 vitaminy pro podporu imunity a kolostrem, tzv. prvotním mlékem. Kolostrum je první potravou novorozence – dodává mu vitaminy, minerální látky, stopové prvky, bílkoviny, růstové faktory a protilátky, a stimuluje tak jeho imunitu.
  • Vitar Kids Omega 3 – nenasycené mastné kyseliny jsou pro nás nesmírně důležité, ale v běžném českém jídelníčku bohužel často chybí a rybí tuk, který je obsahuje, dětem zase nechutná. My proto nabízíme ochucené žvýkací kapsle s příchutí tutti-frutti, které obsahují omega 3 kyseliny pro doplnění jejich každodenního příjmu v příjemné formě.
Pořiďte svým školákům vitaminy s Bobem a Bobkem, které chutnají, potěší a pomůžou!
VITAR klub logo
Zaujal vás tento článek? Přihlaste se do VITAR klubu a získáte informace jako první - včetně dalších mnoha výhod!
Přihlásit se můžete zde Stát se členem