Pohár zdraví pokračuje podzimní částí – pojďte se hýbat do přírody

2. 9. 2019

V září startuje podzimní část VITAR Poháru zdraví, seriálu plného pohybu pro celou rodinu. Čeká vás celkem 6 akcí plánovaných v září a říjnu a těšit se můžete na turistické, běžecké i cyklistické akce.

Jarní část Poháru zdraví, která čítala tři podniky, přilákala přes 3000 účastníků. Teď jsou na řadě další akce plné pohybu pro celou rodinu.

  • V září se uskuteční tradiční Pohádková Třebíč (20. 9.) se zajímavou turistickou trasou pro nejmenší se stanovišti s pohádkovými bytostmi.
  • Až 50kilometrovou túru mohou absolvovat účastníci říjnové Třemošenské 50 a Tišnovské 50.
  • Na své si přijdou i cyklisté – 12. října se totiž koná známý ČT Author Cup v Bedřichově v Jizerských horách, který je stejně jako loni součástí VITAR Poháru zdraví.
  • Sportovně laděná je i další říjnová akce zařazená do tohoto seriálu – Janovských 11 a 19. Jde o turistický pochod okořeněný běžeckým závodem s výběrem mnoha různých distancí a tratí i pro vozíčkáře.
  • Všem, kteří chtějí žít zdravěji, zbavit se nadbytečných kil a nevědí, jak na to, je pak určený říjnový Den zdraví se STOBem. Kromě ukázky nejrůznějších druhů cvičení a diskuzí s odborníky se můžete těšit i na stánek VITARu, který je iniciátorem a hlavním partnerem Poháru zdraví.

Stánek najdete na všech akcích a na něm nejrůznější vitaminy, energii nebo občerstvení od tradičního českého výrobce vitaminových doplňků, který pořádá VITAR Pohár zdraví od roku 2017. Zúčastnit se můžete také soutěže o 35 vitaminových balíčků v hodnotě 500 Kč.

Do Poháru zdraví jsou na podzim zařazené tyto akce:

20. 9.    Pohádková Třebíč
5. 10.    Třemošenská 50, Třemošná
12. 10. Tišnovská 50, Tišnov
12. 10. ČT Author Cup, Bedřichov v Jizerských horách
19. 10. Den zdraví, Praha
26. 10. Janovských 11 a 19, Janov nad Nisou

VITAR klub logo
Zaujal vás tento článek? Přihlaste se do VITAR klubu a získáte informace jako první - včetně dalších mnoha výhod!
Přihlásit se můžete zde Stát se členem