Pohár zdraví zahájí svůj 2. ročník

29. 4. 2018

Seriál turistických pochodů s názvem Pohár zdraví, jehož iniciátorem je VITAR, si dal za cíl motivovat lidi ke zdravějšímu životu prostřednictvím pohybu. Prvního ročníku se loni zúčastnilo přes 6000 turistů a cyklistů, často celých rodin s dětmi. Letos se počet akcí zařazených do seriálu rozrůstá z pěti na sedm.

I tímto projektem pomáháme lidem vést zdravější život. Stará se o to především náš stánek, který nechybí na žádném z pochodů. Na něm mohou účastníci díky našim produktům zdarma doplnit tekutiny i vitaminy a minerální látky nebo načerpat energii. Také se dozví o nás a našich doplňcích stravy i aktivitách pro zdravější život. Vzít si mohou tištěnou brožurku Průvodce zdravějším životem. Bonusem je pak možnost účasti v soutěži o vitaminový balíček na míru podle věku.

„Pohárem zdraví chceme naplňovat motto VITARu, tedy pomáhat lidem vést zdravější život. A to nejen našimi vitaminy, ale i podporou další zdravé složky našich životů, tedy pohybu. Aktivní chůzi v přírodě společně s rodinou považujeme za to nejlepší, co člověk může pro své zdraví udělat, takže jsme rádi, že můžeme podpořit turistické pochody,“ říká ředitel marketingu Aleš Máslo, který za projektem stojí.

Pohár zdraví letos obsáhne celkem 7 akcí a celý seriál startuje 26. května v Náchodě. Přijďte také udělat něco pro své zdraví a zúčastněte se některého z pochodů! Další informace najdete na stránce Poháru zdraví, níže jsou pak termíny letošních akcí:

  • 26. 5.   Borovská padesátka Kladským pomezím + Pohádkový les
  • 10. 6.   Piknik v botanické zahradě, Praha
  • 21. 9.   Pohádková Třebíč
  • 23.-24. 9.   Jede Kudrna okolo Brna
  • 6. 10.   Třemošenská 50
  • 13. 10.   Tišnovská 50
  • říjen - Den zdraví, Praha
VITAR klub logo
Zaujal vás tento článek? Přihlaste se do VITAR klubu a získáte informace jako první - včetně dalších mnoha výhod!
Přihlásit se můžete zde Stát se členem