Pořiďte mikulášskou nadílku u VITARu, děti budou nadšené!

27. 11. 2018

Mikuláš přijde už příští týden, buďte připravení a nakupte si vitaminy u nás. Vybírat můžete z vitaminů The Simpsons pro školáky, dětské verze legendárního Energitu i různých příchutí oblíbených pitíček Capri-Sun.

Zatímco čerti nosí uhlí a brambory, Mikuláš s anděli mají pro děti nadílku dobrot a vitaminů. Ať už ve formě čerstvého ovoce, nebo hravých doplňků stravy. Vitaminy se totiž v zimních měsících hodí a podpořit imunitu dětí se vyplatí. Co vybrat?

The Simpsons: Vitaminy pro školáky

Vyberte si formu vitaminů, která bude vašim dětem chutnat: želé, sirup nebo tablety. Navíc některé pořídíte i v krásných dárkových baleních – s inteligentní plastelínou, plechových kufříkem nebo svítící tkaničkou. Potěšte své školáky a posilujte jejich imunitu a vitalitu.

The Simpsons - Mikuláš

Energit Kidz: Vitaminový výběr pro děti 

Tři příchutě v jedné krabičce, devět vitaminů v každé ovocné tabletě. Legendární Energit má pro děti vitaminové tablety se skvělou chutí a atraktivními krabičkami s rodinou Simpsonů.

Capri-Sun: Svěží chuť zábavy

Kdo by neznal oblíbené nápoje v typickém pytlíku s brčkem! Děti je milují a na výběr mají z několika příchutí i dvou velikostí. Jsou bez umělých sladidel a barviv i bez konzervantů. Naopak nechybí skvělá chuť a ovocná šťáva. Capri-Sun patří ke každé zábavné chvilce a Mikuláš by neměl být výjimkou!

Všechny produkty seženete v našem e-shopu www.nasevitaminy.cz, a pokud budete členy VITAR klubu, dostanete k nim i Capri-Sun zdarma. Vitaminy The Simpsons koupíte také v lékárnách, Energit a Capri-Sun v běžné obchodní síti a drogeriích.

VITAR klub logo
Zaujal vás tento článek? Přihlaste se do VITAR klubu a získáte informace jako první - včetně dalších mnoha výhod!
Přihlásit se můžete zde Stát se členem