Revital Vitamin D3 uspěl v dTestu a má prestižní Značku kvality

5. 2. 2021

Revital Vitamin DRevital Vitamin D3 se objevil v nezávislém testu uznávané spotřebitelské organizace dTest na konci roku – v prosinci 2020. Výsledek? Velmi dobré hodnocení, tedy nejvyšší možné! V roce 2021 ho tak budete moct vídat s prestižní Značkou kvality dTestu.

Není to poprvé, kdy se doplněk stravy od VITARu objevil v nezávislém testu a uspěl. U vitaminu D se zkoumala především koncentrace vitaminu D v tabletách či kapslích jednotlivých výrobků. U Revital Vitaminu D byla ohodnocená jako velmi dobrá a stejnou známku si vysloužilo i dodržení deklarace.

To znamená, že byl laboratorními testy potvrzený deklarovaný obsah vitaminu D. Testy dokonce došly k ještě vyššímu obsahu – 1408 IU (mezinárodních jednotek, v nichž se obsah vitaminu D nejčastěji udává) oproti garantovanému množství 1000 IU. A zajímavostí je určitě i to, že z velmi dobře hodnocených výrobků měl nejnižší cenu za denní dávku (1 Kč).

Značka kvality dTest

dtest_znacka kvality_vitar vitamin D

Po celý rok 2021 tak Revital Vitamin D3 ponese prestižní Značku kvality dTestu, kterou budete vídat přímo na krabičce oceněného doplňku stravy. Ta se objeví na nových krabičkách již se značkou Vitar, kterou tento produkt nově ponese v rámci přesunu některých doplňků stravy z řady Revital (více zde).

Značka kvality dTest je grafické označení, které dokládá, že výrobek uspěl v objektivním a nezávislém srovnávacím testu. Získat ho mohou jen ty nejlepší výrobky ověřené v nezávislých testech dTestu.

Revital Vitamin D3

Revital Vitamin D3 1000 IU patří mezi oblíbené doplňky stravy vyráběné v našem tišnovském výrobním závodě VITARu nedaleko Brna. Seženete ho v lékárnách, lékárenských e-shopech nebo na našem e-shopu www.nasevitaminy.cz

VITAR klub logo
Zaujal vás tento článek? Přihlaste se do VITAR klubu a získáte informace jako první - včetně dalších mnoha výhod!
Přihlásit se můžete zde Stát se členem