Revitalon pomáhá nemocným – díky spolupráci s nadačním fondem Dlouhovláska

1. 2. 2020

Dobře víme, že vlasy jsou korunou ženské krásy, proto pro vás vyrábíme komplexní řadu Revitalon pro krásné a silné vlasy. Bohužel se ale někdy stane, že ženy o svou „korunu“ přijdou vinou nemoci. Takovým pomáhá salon Dlouhovláska a stejně pojmenovaný nadační fond, se kterým jsme navázali spolupráci, abychom také pomohli. Tím, co umíme my.

Dlouhovláska je pražským salonem zaměřeným na poskytováním kompletních služeb v oblasti kadeřnictví, vlásenkářské činnosti a prodlužování vlasů. V roce 2018 se rozhodli, že budou pomáhat ženám a dívkám, které o vlasy kvůli nemoci přišly nebo bojují s jejich vypadáváním. Do konce roku 2019 rozdali zdarma 300 paruk a od letošního roku budou rozdávat i balíček výživy a kosmetiky Revitalon – dárkyním vlasů, které se přijdou do salonu ostříhat, nebo ženám, u kterých je možný růst nových vlasů.

Revitalon a Dlouhovláska„Revitalon podporuje růst vlasů díky obsaženým látkám v komplexním doplňku stravy Revitalon Forte nebo vlasové kosmetice. Může tedy pomoci tam, kde pomáhá i nadační fond Dlouhovláska, proto jsme jeho zástupce kontaktovali a navázali spolupráci. Máme totiž společný cíl – pomáhat ženám ke krásným a silným vlasům,“ říká produktová manažerka Revitalonu Soňa Remová.

Dlouhovláska i Revitalon pomáhají

Nadační fond Dlouhovláska pomáhá výrobou a darováním paruk z pravých vlasů dívkám a ženám, které z důvodu nemoci ztratily svou pomyslnou korunu krásy. „Paruku od nás dostali malí onkologičtí pacienti i dívky a ženy s alopecií či jinou poruchou imunity. Příběhy jsou rozdílné a rádi pomůžeme komukoli. Jsme rádi, že se rozhodl pomoci i VITAR, výrobce Revitalonu, jehož nabídky si vážíme. Určitě pomůže těm ženám, které ještě mohou doufat v nové vlastní vlasy, nebo přijdou své vlasy darovat,“ říká zakladatelka nadačního fondu Dlouhovláska Petra Valentová.

Revitalon představuje komplexní program pro krásné a silné vlasy, který se postará o výživu vlasů od kořínků i o vnější péči prostřednictvím vlasové kosmetiky. Doplněk stravy Revitalon Forte ve formě kapslí obsahuje 18 účinných látek pro podporu růstu a výživy vlasů a na českém lékárenském trhu má už dlouhou tradici – ve VITARu se začal vyrábět pod názvem Revitalon v roce 2004. Dnes patří do řady Revitalon také Kofeinový šampon a Vlasový stimulátor.

VITAR klub logo
Zaujal vás tento článek? Přihlaste se do VITAR klubu a získáte informace jako první - včetně dalších mnoha výhod!
Přihlásit se můžete zde Stát se členem